« Zpět na hlavní stranu kalorických tabulek

Používáte zelený čaj v rámci redukce nadváhy?

Vše, co se týká optimální stravy v rámci hubnutí.

Používáte zelený čaj v rámci redukce nadváhy?

Příspěvekod Olina » úte 28. kvě 2013 15:09:42

Co si myslite o vyuzivani zeleneho pri hubnuti, myslite, ze to ma nejaky efekt?
Olina
 

Re: Používáte zelený čaj v rámci redukce nadváhy?

Příspěvekod Petr » úte 28. kvě 2013 15:12:21

Já si myslím, že to asi žádný účinek nemá, i když zelený čas tedy patří i mým oblíbeným nápojům a je pravda, že během dne piju v podstatě jenom ten. Za den jsem schopný vypít až tři litry zeleného čaje a je pravda, že žádné hubnoucí příznaky jsem nezpozoroval:)
Petr
 

Re: Používáte zelený čaj v rámci redukce nadváhy?

Příspěvekod Ludmila » úte 28. kvě 2013 15:13:56

Dobrý den, pane Petře,

nevím, jestli je zelený čas zrovna tou nejúčinnější látkou při hubnutí, ale myslím si, že tokové množství, které pijete vy je dle mého soudu už trochu nezdravé ne? Nebo alespoň z hlediska množství kofeinu, které svému s touto tekutinou dopřáváte. Já si tedy také občas dám, ale při tomto množství bych asi oči nezavřela.

Ludmila
Ludmila
 

Re: Používáte zelený čaj v rámci redukce nadváhy?

Příspěvekod Romana » úte 28. kvě 2013 15:19:53

Já tedy s tím názorem souhlasit úplně nemůžu. Je samozřejmě podstatné, jak velké množství této tekutiny vypijete a je určitě vhodné si mixovat i s vodou. Já jsem se na zelený čas zaměřila v rámci své redukční diety a myslím si, že mi docela pomohl. Vzhledem k tomu, že jsem se i zdravě stravovala a sportovala, je těžké říct, zda se výsledek dostavil právě kvůli zelenému čaji nebo něčemu jinému.

Romana
Romana
 

Re: Používáte zelený čaj v rámci redukce nadváhy?

Příspěvekod Ela » pon 27. led 2014 13:29:38

Zelený čaj asi při hubnutí moc nepomůže. Já ho mám ráda, ale prostě jen jako čaj a ne jako hubnoucí prostředek. K hubnutí je potřeba správně jíst a pohybovat se, ne pít čaj po litrech a věřit, že to bude mít nějaké účinky.
Ela
 

Re: Používáte zelený čaj v rámci redukce nadváhy?

Příspěvekod LídaF » pát 14. úno 2014 9:49:37

Zelený čaj opravdu funguje - tedy alespoň u mne. Kamarádka to také zkoušela a nezabralo to. Pravděpodobně je to vždycky tak trochu individuální. V každém případě se ale pitím zeleného čaje určitě nic nepokazí.
LídaF
 

Re: Používáte zelený čaj v rámci redukce nadváhy?

Příspěvekod Dlesková » stř 26. úno 2014 7:05:35

Olina píše:Co si myslite o vyuzivani zeleneho pri hubnuti, myslite, ze to ma nejaky efekt?

Já piji také zelený čaj a to už léta, ale nemohu potvrdit, že by měl hubnoucí účinek. Co ale mohu potvrdit, že je bezvadný na trávení. Co ho piji a to i po jídle, mám úžasné trávení. Navíc i čaj velmi chutná, střídám druhy a je tu i výhoda, že se nemusí vůbec sladit.
Dlesková
 
Příspěvky: 2
Registrován: ned 09. úno 2014 19:08:13

Re: Používáte zelený čaj v rámci redukce nadváhy?

Příspěvekod LídaF » čtv 27. úno 2014 10:14:12

Vždyť jsem psala, že to asi u každého nefunguje stejně. Jsme prostě jen lidi a každý je individualita i co se týká výšky, váhy a účinků potravin na náš organismus. :-)
LídaF
 

Re: Používáte zelený čaj v rámci redukce nadváhy?

Příspěvekod Elen » stř 14. kvě 2014 7:53:59

Zelený čaj jsem v rámci hubnoucí diety vyzkoušela, ale žádný převratný výsledek jsem nezaznamenala. Pomohla mi až dost značná změna jídelníčku a víc pohybu. Myslím, že hubnutí s pomocí zeleného čaje je spáíš jen nějaký reklamní trik pro dobrý obchod.
Elen
 


Zpět na Osobní jídelníček

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron