« Zpět na hlavní stranu kalorických tabulek

Výživové poradenství na internetu

Sdělte své zkušenosti s výživovými poradci.

Výživové poradenství na internetu

Příspěvekod Lula » úte 28. kvě 2013 14:18:56

Čus, prosím vás existuje nějaké výživové poradenství na internetu. Myslím tím, že si mohu vyměňovat informace a dotazy s nějakým specialistou, kterou mi podá odborné rady. Ideálně samozřejmě zdarma:)
Lula
 

Re: Výživové poradenství na internetu

Příspěvekod Tom » pát 03. led 2014 8:37:25

Ve vyhledávačích něco málo najdeš, ale moc význam to nemá. Jde teda taky o to, co vlastně přesně chceš. Jestli tě zajímají nutriční hodnoty potravin, složení jídelníčku a tak. Problém je v tom, že každému vyhovuje něco jiného podle váhy, množství pohybu a sportování, zaměstnání - je toho hodně, s čím musíš počítat. Ideální je najít někoho, kdo se tím opravdu zabývá a probrat to s ním osobně. Většinou tihle profíci zadarmo nejsou, ale poradí a pak už se tím jen musíš řídit. Já to tak udělal a jsem spokojený. Tomáš
Tom
 

Re: Výživové poradenství na internetu

Příspěvekod Radim » čtv 23. led 2014 11:35:22

Výživové poradenství na netu je nesmysl. K tomu, aby někdo opravdu správně poradil musí toho člověka vidět, poznat jaký je typ, promluvit s ním o tom, co jí, jak moc sportuje a tak a teprve potom je možné něco smysluplně radit. Nejlepší je najít si nějakého odborníka - poradce přes výživu a zajít tam osobně. Něco to stojí, ale určitě se to vyplatí víc, než nějaké pokusy přes net.
Radim
 

Re: Výživové poradenství na internetu

Příspěvekod Pavla » úte 15. dub 2014 12:28:03

N+ějaké rady jsem se taky pokoušela prostřednictvím internetu získat, ale vypadalo to nakoenc spíš hlavně jako reklama na různé diety a preparáty. Touhle cestou bych už nikdy nešla, myslím, že to chce osobní kontakt s nějakým opravdovým specialistou.
Pavla
 

Re: Výživové poradenství na internetu

Příspěvekod Karolína » čtv 26. čer 2014 11:22:26

Vyzkoušela jsem to, a nic moc mi to nepřineslo. Určitě je lepší někam přímo zajít. Mnoho údajů prostě jenom odhadneme a ono jsou asi potřeba, aby byly naprosto přesné a ideálně nějaký výživový podarce si je osobně ověřil, změřil, zvážil... Po netu bych už nikdy výživové poradenství neřešila.
Karolína
 


Zpět na Výživový poradce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron