« Zpět na hlavní stranu kalorických tabulek

Kolik musím spálit kalorií denně, abych zhubla?

Sdělte své zkušenosti s výživovými poradci.

Kolik musím spálit kalorií denně, abych zhubla?

Příspěvekod Pípa » úte 28. kvě 2013 15:49:49

Dobrý den,
je mi 45 let a trpím docela výraznou obezitou, která mě ji dlouhá léta sužuje. Rozhodl jsem se s tímto problémem skoncovat a vydat se cestou zdravějšího životního stylu a pohybu. Zajímalo by mě, jestli by mi mohl někdo poradit, kolik musím denně spálit kalorií, abych docílil nějakých výsledků? Díky
Pípa
 

Re: Kolik musím spálit kalorií denně, abych zhubla?

Příspěvekod Ota » úte 28. kvě 2013 15:52:00

S tím ti by ti asi mohl pomoci nějaký výživový poradce. Na internetu je spousta tabulek, v nichž je uvedeno, kolik se spálí kalorií při různých činnostech...to je poměrně praktický nástroj.
Ota
 

Re: Kolik musím spálit kalorií denně, abych zhubla?

Příspěvekod Návštěvník » pon 22. črc 2013 14:05:28

Návštěvník
 

Re: Kolik musím spálit kalorií denně, abych zhubla?

Příspěvekod Patrik » ned 08. pro 2013 16:42:09

To je rozdílné podle váhy, metabolismu a také složení stravy. Něco se dá spočítat tady na ětch stránkách, něco se dá najít různě na netu, ale pokud chce někdo s obezitou opravdu vážně něco udělat, je ideální zajít za nějakým odborníkem. Doporučí ho třeba i obvodní lékař a hodně toho třeba zaplatí i zdravotní pojišťovna - třeba vyšetření a a tak.
Patrik
 

Re: Kolik musím spálit kalorií denně, abych zhubla?

Příspěvekod Standa » úte 17. pro 2013 18:48:20

Nejlíp to spočítáš tady na kalor tabulkách. Záleží totiž na váze a nmnoha dalších faktorech, tak jednoduše, že by někdo řekl nějaké číslo, to nejde :-)
Standa
 

Re: Kolik musím spálit kalorií denně, abych zhubla?

Příspěvekod Katka » pon 03. úno 2014 17:03:11

To se takhle dost dobře nedá určit. Záleží na typu člověka, na současné váze, množství pohybu a mnoha dalěších okolnostech. Nejlepší je si zajít k nějakému človíčkovi, který se zabývá výživou nebo dietama. Ten určitě správně poradí tak, aby to mělo nějaký efekt. trápit se a nic - to nemá cenu :-).
Katka
 

Re: Kolik musím spálit kalorií denně, abych zhubla?

Příspěvekod Iva » pon 17. úno 2014 9:11:10

Kolik spálit kalorií aby někdo zhubnul se takhle nedá přesně určit. Záleží na výšce a váze, a taky třeba na tom, co člověk dělá, jaké má zaměstnání. Nejlepší je si zajít někam za odborníkem, který to vypočítá naprosto přesně a třeba i sestaví ideální jídelníček. Udělala jsem to tak a výsledky byly opravdu poměrně rychle.
Iva
 

Re: Kolik musím spálit kalorií denně, abych zhubla?

Příspěvekod Vláďa » úte 08. dub 2014 19:15:23

Snadno se to dá spořítat tady na nutriční kalkulačce! Záleží na věku, výšce a váze, a také na pohybových aktivitách. Je to jednoduché a funkční, sám to používám a můžu jen doporučit.
Vláďa
 

Re: Kolik musím spálit kalorií denně, abych zhubla?

Příspěvekod Anežka » čtv 05. čer 2014 12:47:05

Na takhle položenou otázku se nedí v podstatě odpovědět, protože záleží na váze, výšce a dalších okolnostech, jako je třeba pohyb a podobně. Vše se dá poměrně snadno spočítat přímo tady na stránkách na kalorické kalkulačce a s pomocí nutričních hodnot potravin. Vyzkoušela jsem to a zhubnout se mi podařilo v poměrně krátké době.
Anežka
 


Zpět na Výživový poradce

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron