« Zpět na hlavní stranu kalorických tabulek

Dá se zhubnout s pomocí mléčné diety?

Jaké mohou být typy diet a jejich následné plnění?

Dá se zhubnout s pomocí mléčné diety?

Příspěvekod Portoman » úte 28. kvě 2013 16:14:51

Slyšel jsem o mléčné dietě, ale moje pocity jsou z této metody poměrně rozporuplné. Můžu se zeptat, jestli tuhle dietu něco vyzkoušel a uspěl? Díky

Portoman
Portoman
 

Re: Dá se zhubnout s pomocí mléčné diety?

Příspěvekod kamila » úte 28. kvě 2013 16:17:09

čauves,

já jsem se do této diety pustila zrovna nedávno, takže moc reálných výsledků zatím doložit nemůžu, ale očekávám je:) dá se to poměrně dobře zvládnout, je to zkrátka dieta založená na velkém množství mléčných výrobků v omezené míře...každý den máte něco jiného a v přibývajícím množství

začínáte nejprve od polotučného mléka, až se během dvanácti dnů dopracujete k zelenině, vejcům a tvaru.
kamila
 

Re: Dá se zhubnout s pomocí mléčné diety?

Příspěvekod Olinka » úte 28. kvě 2013 16:17:39

to zní zajímavě...je zde někdo, komu to přineslo shození kil?
Olinka
 

Re: Dá se zhubnout s pomocí mléčné diety?

Příspěvekod Dana » úte 17. pro 2013 17:25:58

Vyzkoušela jsem to, ale výsledky nic moc. Navíc jsem pak hned zase začala přibírat, ale to se mi děje vždycky, když s nějakou dietou skončím. Já si myslím, že každý to má prostě v sobě nejak nastavené a je to velmi individuální. Nezbývá než zkoušet, co funguje. Jedna dieta ale funguje zaručeně - jíst normální jídlo, ale v menších porcích a víckrát za den, a hlavnmě se hýbat a cvičit. To má vyzkoušené, držíém se toho a jsem docela s váhou spokojená. D.
Dana
 

Re: Dá se zhubnout s pomocí mléčné diety?

Příspěvekod Adéla » pon 10. úno 2014 13:16:03

Já mám mléčné výrobky moc ráda, a tak jsem se pro tuhle dietu rozhodla hned. Jenže jak mám asi tělo na mléko, jogurty a další zvyklé, tak výsledek byl minimální. Možná pokud někdo mléčné výrobky konzumuje jen občas, tak to na něj zabere.
Adéla
 

Re: Dá se zhubnout s pomocí mléčné diety?

Příspěvekod Romana » úte 25. bře 2014 10:49:50

S krabičkovou dietou jsem se už pokoušela zhubnout dvakrát, ale s výsledkem jsem moc spokojená nebyla. Tak trochu mi to te´d připadá jako módní záležitost a taky tahák na peníze. Mnohem víc jsem zhubla při normální dietě, kdy jsem si prostě víc hlídala, co jím a k tomu se víc pohybovala a cvičila. Krabičková je sice pohodlná, ale myslím, že v konečném výsledku to nic převratného skutečně není.
Romana
 


Zpět na Diety

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron