« Zpět na hlavní stranu kalorických tabulek

Nemůžu pořád zhubnout

Sužují vás obtíže při hubnutí, diskutujte o nich.

Nemůžu pořád zhubnout

Příspěvekod Tina » úte 28. kvě 2013 14:35:31

Dobry den,

pokousim se uz nekolik mesicu intenzivne cvicit, abyc schodila nejake to kilo a porad se mi to nedari? Take mate tyto problemy? Sportuju v podstate denne, zivotospravu jsem sice omezila jen trochu, ale myslim, ze pri pohybu toho musim spalit opravdu hodne. Kde je tedy problem?

tina
Tina
 

Re: Nemůžu pořád zhubnout

Příspěvekod Lucie Bártová » úte 28. kvě 2013 14:37:40

Milá Tino,
myslím si, že na to jdeš opravdu od lesa. Jen pohyb totiž není zárukou výrazného hubnutí a jenom přílišnou aktivitou se nadměrného tuku nezbavíš. Podle mě nejdůležitější je právě tebou opomíjená životospráva nebo spíše určitá tělesná harmonie. Je zapotřebí přejít na zdravější stravu, která však nebude založená na drastických dietách, ale na svojí vyváženosti. Pokud k tomu zachováš i svůj pravidelný pohyb, myslím, že se výsledku zkrátka musíš dočkat. Pokud ne, tak jedině výživový poradce:)
Lucie Bártová
 

Re: Nemůžu pořád zhubnout

Příspěvekod Otakar » úte 28. kvě 2013 14:40:15

Ahoj holky,

presne tak to mohu potvrdit. Trochu jsem se o hubnuti take zajimal, protoze jsem valcil s nadvahou a diky dlouholetym pokusum s ruznymi dietami jsem dospel k vysledku, ze zakladem vseho je volba kvalitnich potravin, ktere obsahuji primerene mnozstvi zivin a latek vhodnych prave pro vase telo. Trikrat tydne jsem navic chodil cvicit a myslim, ze nyni, po pulrocnim ulisi jsem docela spokojen. Chce to vydrz a hlavne nacerpat o svem tele dostatek znalosti. Drzim pesti.

Otakar P.
Otakar
 

Re: Nemůžu pořád zhubnout

Příspěvekod Helena » úte 28. kvě 2013 14:40:38

Nezbývá, než souhlasit s Otakarem.
Helena
 

Re: Nemůžu pořád zhubnout

Příspěvekod Vendula Králová » pon 09. pro 2013 8:32:01

Taky jsem měla s hubnutím problém - teda ne tak s tím schodit kila, ale pak se na té váze udržet. Nakonec jsem to vyřešila u odborníka na výživu. Chce to výběr kvalitních potravin a jejich vhodnou kombinaci, a taky samozřejmě pohyb. Docela mne překvapilo, že to není až tak složité a když se to dodržuje, tak to funguje. Doporučuju, když se nedaří zhubnout, vyhledat opravdu někoho, kdo s tím má zkušenosti a nechat si poradit!
Vendula Králová
 

Re: Nemůžu pořád zhubnout

Příspěvekod Táňa » pát 13. pro 2013 18:02:23

Na zhubnutí je úplně jednoduchý recept - "nejíst a hejbat se!" Chce to propstě omezit jídlo, jíst s rozumem, míň a častěji, a hlavně se opravdu hýbat, cvičit, sportovat. Vyzkoušela jsem spousty diet, ale bylo to k ničemu. Pak jsem začala jinak jíst a víc se pohybovat, a najednou to šlo. Důležitý je, že když se kila schodí, nesmí se člověk vrátit k tomu půvobnímu stylu, to se kilečka ihned vrátí zpátky.
Táňa
 

Re: Nemůžu pořád zhubnout

Příspěvekod Jarka » čtv 02. led 2014 16:01:11

Někdo prostě má k nadváze a tloustnutí vrozené dispozice a v podstatě se s tím dá něco děšlat dost těžko. Cvičit a přizpůsobit jídlo je sice cesta, ale chce to opravdu zvážit, jestli to k něčemu bude. Já mám skoro 100 kilo na 175 cm, cvičit a zhubnout jsem se snažila několik let, ale žádný velký výsledek jsem nikdy nezaznamenala. Pak mi dokonce začalo být zdravotně hůř, šla jsem k doktorce a ta mi další hubnoucí pokusy razantně zakázala. Tím chci říct, že je to vše o jednotlivci jako takovém, o jeho dispozicích a předpokladech, které má vrozené. Je určitě dobré než nějaké pokusy zajít k odborníkům - ale fakt k odborníkům a ne k nějakým šarlatánům, kteří z vás budou jen vytahovat peníze a slibovat, jak budete krásně štíhlé za dva měsíce.
Jarka
 

Re: Nemůžu pořád zhubnout

Příspěvekod Eduard Nikl » pát 10. led 2014 9:46:36

Snažil jsems e zhubnout (180 cm - 98 kg ) asi půl roku. Cvičil jsem, upravil jídlo - a nic. Pak jsem šel do nějaké poradny na správnou životosprávu, zaplatil docela dost peněz a dozvěděl se, že zhubnu jedině když přestanu úplně jíst (berte to s nadsázkou). prostě mám organismus nastavený tak, že s váhou nic moc nenadělám, max 2kila nahoru nebo dolů. Tak mi nezbylo než se s tím smířit a udělat si z té mírné nadváhy přednost. Všichni nemůžou být ideální nebo štíhlí, někdo musí být silnější nebo tlustý, protože až hubení nebudou, budou alespoň ti tlustí :-).
Eduard Nikl
 

Re: Nemůžu pořád zhubnout

Příspěvekod Alice » čtv 23. led 2014 8:21:54

Změnila jsem jídelníček, vynechala sladké a tučné, jím spoustu ovoce a zeleniny, hýbu se víc než kdy předtím - a skoro nic neshodím :-(. Tak si říkám, že když to k ničemu není, asi se zase vrátím k původnímu stylu, který byl přeci jenom pohodlnější a prostě se smířím s tím, že má těch asi 7 kilo navíc. Tušíte někdo, čím to může být, že nic dolů nejde, když se tak snažím?
Alice
 

Re: Nemůžu pořád zhubnout

Příspěvekod vaclavzer » stř 05. úno 2014 17:46:35

A úpravu jídelníčku jste si dělala sama? Pokud ano doporučil bych se poradit s odborníky na výživu.
Zajímám se o to jak zhubnout efektivně a snadno.
vaclavzer
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 05. úno 2014 14:07:05

Další

Zpět na Problémy při hubnutí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron