« Zpět na hlavní stranu kalorických tabulek

Nemůžu pořád zhubnout

Sužují vás obtíže při hubnutí, diskutujte o nich.

Re: Nemůžu pořád zhubnout

Příspěvekod Mirek Malík » pát 14. úno 2014 10:29:48

Hubnutí je prostě u někoho docela problém. Znám to, mám to podobně. Rychle přiberu, ale kila dolů, to už mi moc nejde. Nemám pocit, že bych moc jedl a při pokusu o zhubnutí něco dělal špatně - prostě tak mám nastavený metabolismus a ten se nějak nedá oblbnout. Co mi pomáhá je skutečně velmi zvýšená fyzická aktivita a pečlivé dodržování dietní stravy. Žádné světoborné výsledky z toho sice nejsou, ale lepší něco než vůbec nic.
Mirek Malík
 

Re: Nemůžu pořád zhubnout

Příspěvekod Patrik » úte 04. bře 2014 11:01:05

Pokud se nedaří zhubnout ani při dlouhodobějším dodržování diety a zvýášeném pohybu, pak je nejlepší zajít někam k odborníkovi na výživu, dietu a životní styl. Oni dokážou přesně vypočítat spotřebu kalorií s ohledem na všechny okolnosti. Někomu se ale nepodaří zhubnout nikdy, stejně jako se občas někomu nepodaří ztloutnout. Někdy je to prostě vrozené a s metabolismem se občas hnout nedá.
Patrik
 

Re: Nemůžu pořád zhubnout

Příspěvekod Martina » pon 14. dub 2014 10:57:06

Ať dělám co dělám, tak s těmi kily prostě nezatočím - a to by mi stačilo málo, alespoň 5 kil dolů. Vyzkoušela jsem snad už úplně všechno od pasivních diet po diety aktivní, sport atd. Pravděpodobně se s tím už asi nějak smířím, protože trápit se bez výsledku se mi nechce. Něbo má někdo nějakou radu? Dík za ni.
Martina
 

Re: Nemůžu pořád zhubnout

Příspěvekod Miloš Bárta » čtv 15. kvě 2014 10:05:41

mám asi o 10 kilo víc, než bych měl mít - a něž by taky chtěl mít. Ani při dodržení přísdné diety a zvýšeném pohybu se mi nepodaří zhubnout o víc než 2 kila za dva měsíce...a pak už to dolů nejde vůbec. Nemá někdo nějakou radu? Díky
Miloš Bárta
 

Re: Nemůžu pořád zhubnout

Příspěvekod stařec » úte 20. čer 2017 11:32:28

Tento web jsem bral jako solidní nástroj k hubnutí. Jím podle tabulek nejméně 3 měsíce ( celkově držím dietu od ledna) a měsíc používám kalkulačku. Jídlo mám rozdělené na 6 částí a jím o cca 700 kcal méně než mně ukazuje výpočet 2771 kcal, tedy kolem 2000 kcal. Na přídavek , vzniklý z aktivit, neberu ohled ( to je další úspora). Ani jednou jsem nepřesáhl povolenou hodnotu, ba ani nepřesáhl -500 kcal a jsem denně chválen jak hubnu.... Z počátku, před kalkulačkou, jsem i trochu hubnul, ale za poslední týden jsem přibral 1 kg a týden před tím také. Jediné, co mně zůstalo je hlad. Mám dojem, že některé hodnoty v tabulkách jsou chybné...
stařec
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 01. čer 2017 20:10:44

Re: Nemůžu pořád zhubnout

Příspěvekod stařec » sob 01. črc 2017 8:55:41

Měl jsem problémy s kalkulačkou (viz. výše). Podle jejích doporučených údajů jsem tloustnul. Zjistil jsem, že pro snižování váhy musím přijímat o 1000 kcal méně než ukazuje, tedy 1700 místo 2700. Při tomto příjmu úbytek necelé 1 kg/týden. :oops:
stařec
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 01. čer 2017 20:10:44

Předchozí

Zpět na Problémy při hubnutí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron