« Zpět na hlavní stranu kalorických tabulek

Jaké používáte přípravky pro detoxikaci?

Organismus lze vyčistit mnohými způsoby a látkami.

Re: Jaké používáte přípravky pro detoxikaci?

Příspěvekod Ivan » pát 17. led 2014 17:55:58

Tomík píše:Maqui Berry je údajně extrémně silný antioxidant a ozdravný doplněk stravy. Má podporovat hubnutí a dodávat tělu spoustu důležitých látek, prý schválený na Ministerstvu zdravotnictví ČR. Ví o tom někdo něco? Má s tím někdo už nějakou zkušenosti? Díky za info.

Přišla mi na to nabídka do mailu. Trochu jsem to hledal na netu, a nenašel jsem zatím žásnou negativní reakci. Tak to asi objednám a vyzkouším, a dám sem info, jak a jestli to funguje. Můj děda detoxikoval každé ráno štamprdličkou moravské domácí slivovice a dožil se požehnaných 90 let - možná je to přírodní a lepší, jenže já musím ráno za volant
Ivan
 

Re: Jaké používáte přípravky pro detoxikaci?

Příspěvekod Radim » úte 28. led 2014 12:22:03

Tomík píše:Maqui Berry je údajně extrémně silný antioxidant a ozdravný doplněk stravy. Má podporovat hubnutí a dodávat tělu spoustu důležitých látek, prý schválený na Ministerstvu zdravotnictví ČR. Ví o tom někdo něco? Má s tím někdo už nějakou zkušenosti? Díky za info.


Zkušenost má moje manželka - prý nic zvláštního. Na každého to ale může působit jinak. Jestli je to za rozumné peníze, tak bych to vyzkoušel.
Radim
 

Re: Jaké používáte přípravky pro detoxikaci?

Příspěvekod Magda » stř 12. úno 2014 19:28:49

Nejlepší detox je podle mého názoru dobrý zelený čaj. Můj děda z Moravy se sice detoxikuje každé ráno panáčkem domácí slivovice, ale to bych nedala. Já piju ten čaj průběžně celý den a cítím se dobře.
Magda
 

Re: Jaké používáte přípravky pro detoxikaci?

Příspěvekod Jan » pon 17. úno 2014 8:31:28

Nedávno mne trochu zlobila játra a byl mi doporučen ostropestřec mariánský. dělal jsem si z něj několik dní čaj - byl docela pitelný - a fakt po pár dnech bylo po potížích. Moc na tyhle čaje a bylinky nevěřím, ale v tomto případě to zřejmě opravdu funguje.
Jan
 

Re: Jaké používáte přípravky pro detoxikaci?

Příspěvekod Jarda » pon 24. úno 2014 18:28:13

Ostropestřec je skutečně vynikající. Nějakou dobu jsem si z něj vařil čaj a opravdu jsem účinky pocítil. Jak takovým pokusům moc nevěřím, tak v tomto případě jsem musel uznat, že na tom něco je. fakt mi bylo po týdnu - 14 dnech - o dost líp. Dobrý je údajně i anýz - tak ho asi vyzkouším taky.
Jarda
 

Re: Jaké používáte přípravky pro detoxikaci?

Příspěvekod Tomáš » pát 07. bře 2014 17:40:23

U nás na Moravě máme ten nejlepší detox na světě - slivovici a víno. Slivovičku pěkně ráno, vínečko večer a organismus si jenom libuje! Nenabádám k pití, ale k léčbě!
Tomáš
 

Re: Jaké používáte přípravky pro detoxikaci?

Příspěvekod PetrPan » stř 02. dub 2014 16:59:59

Já detoxikuju tak jednou za měsíc česnekem. Když nikam nemusím, udělám si pěkně v pátek večer a pak v sobotu česneková jídla. Polívka, bramborák, maso na česneku, česneková pomazánka.... možností je víc než dost. Nemoci a bacily u mne mají smůlu už několiklet!
PetrPan
 

Re: Jaké používáte přípravky pro detoxikaci?

Příspěvekod Daniel » pon 07. dub 2014 8:10:29

Má někdo nějaké zkušenosti s Açai Berry? Údajně zvyšuje výkonnost, snižuje cholesterol, posiluje srdce, pomáhá s redukcí váhy. doplňuje důležité látky a vitamíny... Měl by to být nějaká extrakt z přírodních produktů. Díky za info
Daniel
 

Re: Jaké používáte přípravky pro detoxikaci?

Příspěvekod Ivan Novotný » pon 28. dub 2014 16:11:48

Já si čas od času dělám čenskovou detox kúru. Česnečka polívka, česneková pomazánka...nejlepší je ten česnek samozřejmě syrový a tak se to musí dělat nejlépe v pátek večer a sobotu dopoledne, jinak bych v pondělí nemohl mwezi lidi :-). Fakt mi to ale pomáhá.
Ivan Novotný
 

Re: Jaké používáte přípravky pro detoxikaci?

Příspěvekod Viktor » úte 06. kvě 2014 11:16:44

Naprostý souhlas s česnekovou kúrou a přidal bych k tomu kopřivu! nějaká chemie nemá žádnou cenu, ty různé detox přípravky - i když se tváří jako přírodní - jsou připravovány chemickou cestou.
Viktor
 

PředchozíDalší

Zpět na Detoxikace organismu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron