« Zpět na hlavní stranu kalorických tabulek

Jaké používáte přípravky pro detoxikaci?

Organismus lze vyčistit mnohými způsoby a látkami.

Jaké používáte přípravky pro detoxikaci?

Příspěvekod Olina » úte 28. kvě 2013 14:49:01

Ahoj,

mohu vědět, jaké přípravky a produkty používáte pro detoxikaci vašeho těla? Pište jakékoliv tipy, ať už se to týká kterékoliv oblasti. Díky

Olina
Olina
 

Re: Jaké používáte přípravky pro detoxikaci?

Příspěvekod Monča » úte 28. kvě 2013 14:50:50

Čau,

jde asi hodně o to, jakou detoxikaci těla si představuješ, ale já si myslím, že takové užívání zeleného čaje nic nezkazíš. Co jsem sondovala, tak poměrně oblíbený je i ostropestřec nebo preparáty na základě alloe vera. To jsou určitě takové ty vstupní látky pro řádnou detoxikaci.
Monča
 

Re: Jaké používáte přípravky pro detoxikaci?

Příspěvekod Hliník » úte 28. kvě 2013 14:51:28

jojo, mohu potvrdit, že užívání alloe vera je poměrně zdravé...ideálně používat v šumivých tabletách, které jsou finančně dostupné
Hliník
 

Re: Jaké používáte přípravky pro detoxikaci?

Příspěvekod Gabina » úte 28. kvě 2013 14:52:54

Ja jsem pomerne dlouhou dobu bojovala predevsim se spatnou pleti a musim rict, ze mi na detoxikaci pomohl vyrobek Denoxinal, ktery jsem zakoupila v lekarne. Uzivala jsem ho pomerne kratkodobe, ale telo a hlavne plet se mi po nem velice hezky vycistala.

Gabina
Gabina
 

Re: Jaké používáte přípravky pro detoxikaci?

Příspěvekod Fredy » úte 28. kvě 2013 14:53:43

Za mě určitě ten ostropestřec...užíván asi 15 kapiček dvakrát denně a je výborné.
Fredy
 

Re: Jaké používáte přípravky pro detoxikaci?

Příspěvekod KamilO » čtv 05. pro 2013 9:04:41

Zkoušel jsem různé čaje a taky nějaké speciální náplasti, ale nic moc to nebylo. Pak jsem objevil na www.nutriking.cz různé přípravky a ty zabraly! Vřele doporučuju - koukněte se tam. Kamil
KamilO
 

Re: Jaké používáte přípravky pro detoxikaci?

Příspěvekod Eda » úte 17. pro 2013 18:09:00

Dostal jsem mailem nějakou nabídku na detox náplastě - přes noc se to nalepí na chodidla 10 nocí za sebou a prý to vyčistí organismus. nabízejí mi to zadarmo jen za poštovné a balné. Má s tím někdo nějaké zkušenosti? Vyplatí se to? Funguje to? Díky předem za info.
Eda
 

Re: Jaké používáte přípravky pro detoxikaci?

Příspěvekod Eda » pon 30. pro 2013 16:26:12

Eda píše:Dostal jsem mailem nějakou nabídku na detox náplastě - přes noc se to nalepí na chodidla 10 nocí za sebou a prý to vyčistí organismus. nabízejí mi to zadarmo jen za poštovné a balné. Má s tím někdo nějaké zkušenosti? Vyplatí se to? Funguje to? Díky předem za info.

Dostal jsem tu nabídku taky a objednal si je. není to nic moc, jen asi další trik jak dostat z lidí peníze na základě ochrany zdraví. Dával jsem si je na noc, na ně pomožky ( lepí se na chodidla). Strašně páchlo, ráno mě bolela hlava - po dvou dnech jsem to vzdal, protože jestli se dotoxikace projevuje tím, že je člověku hůř než předtím, tak dík, ale nechci.
Eda
 

Re: Jaké používáte přípravky pro detoxikaci?

Příspěvekod Hynek » stř 08. led 2014 15:07:29

Nevím, jestli k detoxu těmi náplastmi patří mimo zničených ponožek ( náplasti se lepí na noc na chodidla, na ně jsem dal raději ponožky a ty jsou na vyhození, protože to pustilo nějakou strašně smradlavou šťávu) i to, že je v ložnici strašný smrad a že mne druhý den od rána bolela hlava. To bylo asi tak všechno, nějaký pocit detoxikace jsem teda vůbec neměl. Možná se to projeví až po několika nocích, ale tolik párů ponožek na vyhození zase nemám a zasmradit si celý byt také nechci. Zná někdo nějaký lepší způsob? Hynek
Hynek
 

Re: Jaké používáte přípravky pro detoxikaci?

Příspěvekod Tomík » pon 13. led 2014 19:06:59

Maqui Berry je údajně extrémně silný antioxidant a ozdravný doplněk stravy. Má podporovat hubnutí a dodávat tělu spoustu důležitých látek, prý schválený na Ministerstvu zdravotnictví ČR. Ví o tom někdo něco? Má s tím někdo už nějakou zkušenosti? Díky za info.
Tomík
 

Další

Zpět na Detoxikace organismu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron