« Zpět na hlavní stranu kalorických tabulek

Kolik kilogramů jste zhubli a za jak dlouho?

Podělte se, se svými úspěchy a neúspěchy při hubnutí.

Re: Kolik kilogramů jste zhubli a za jak dlouho?

Příspěvekod Káča » čtv 03. dub 2014 11:37:18

Podle mých zkušeností se dá normálním způsobem bez nějakých zdravotních potíží a velikých omezení v jídle zkubnout tak maximálně o 4 kila za měsíc. Pokud někdo zhubne víc, pak si opravdu asi zahrává se zdravím. To je podobné jako s přestáváním kouřit - kdo přestane najednou, má většinou docela velké zdravotní potíže, s kterými nepočítal a nějakou dobu trvá, než se mu fungování těla vrátí do normálu.
Káča
 

Re: Kolik kilogramů jste zhubli a za jak dlouho?

Příspěvekod Ingrid » pon 14. dub 2014 12:52:44

3 kila za měsíc! Můj osobní rekord. Nebylo to ani moc náročné a když se mi to podaří ještě jednou za měsíc, tak budu na léto do plavek spokojená. :-)
Ingrid
 

Re: Kolik kilogramů jste zhubli a za jak dlouho?

Příspěvekod Jindřich » čtv 24. dub 2014 17:44:47

Moje maximum je 5 kilo za měsíc, ale už bych to neudělal. nebylo to vůbec příjemné, ale musel jsem (svatba). Myslím, že když hubnout, tak nějak s rozumem a pomaleji. Teď se držím na optimální váze, ale pravda je, že některé oblíbené jídla jako třeba gulášek s knedlíkem apod. jsem hodně omezil.
Jindřich
 

Re: Kolik kilogramů jste zhubli a za jak dlouho?

Příspěvekod Saša » ned 04. kvě 2014 15:36:45

2 kila za měsíc a víc nedám :-(... a to fakt nic kalorického nejím a cvičím. Vůbec netuším, jestli něco dělám špatně - podle lidí, s kterými jsem o tom mluvila je to prostě genetické a nic s tím neudělám. Tak bych chtěla dát dolů aspoň 5 kilo za měsíc.
Saša
 

Re: Kolik kilogramů jste zhubli a za jak dlouho?

Příspěvekod Gábina » úte 20. kvě 2014 6:47:51

3 kila za měsíc bylo moje maximum a víc bych ani nechtěla. hubnout rychle určitě není zdravé. Pomalu ale jistě je to lepší, ale i tak to bylo někdy docela trápení, protože jím a taky mlsám moc ráda.
Gábina
 

Re: Kolik kilogramů jste zhubli a za jak dlouho?

Příspěvekod Káča » pon 02. čer 2014 19:03:36

Nevím, kestli je to hodně nebo málo,ale sundala jsem skoro 5 kilo za měsíc .-). Cíl je ještě 3 a bude to na léto do plavek tak akorát. trochu mne tady dnes polekal ten článek, že poslední kila jsou nejtěžší, ale myslím, že to už pro svůj dobrý pocit zvládnu!
Káča
 

Re: Kolik kilogramů jste zhubli a za jak dlouho?

Příspěvekod Zuzka H » čtv 12. čer 2014 10:23:03

A´t dělám co dělám, véíc než 3 kila za měsíc nesetřesu. To je prostě maximum. Vyzkoušela jsem snad všechny možnosti, ale můj metabolismus je asi takhle nějak nastavený. 2 x 3 kila je ale dohromady 6 a to mi v dubnu a květnu do plavek na léto stačí :-)
Zuzka H
 

Re: Kolik kilogramů jste zhubli a za jak dlouho?

Příspěvekod Vegitek » sob 11. led 2020 20:33:30

Ahoj. Životní styl jsem změnil 19.11.2019 - váha 127kg. Dnes 11.1.2020 - váha 109kg :) . Cíl 85kg do konce dubna 2020. Tyto stránky používám pro přepočet potravinového množství na kcal. :idea: denní příjem kcal: začal jsem na cca 2400 kcal, dnes cca 2000 kcal, příjem kcal aktualizuji dle aktuální váhy jednou týdně. Jídlo 5xdenně 6 - 9 - 12 - 15 - 18. Jídelníček příklad: ráno míchaná vajíčka + krajíček žitného chleba s máslem, svačina 1: banán + grapefruit, oběd: kuřecí prsa + vařená zelenina, svačina 2: syrová zelenina, večeře: zeleninový vývar + fazole = fylozofie stravování = ovoce dopoledne, na oběd maso (kuřecí, krútí, rybu), pak už jen zeleninu včetně večeře. 4x týdně cvičím 30 min na orbitrek, tento týden jsem ještě přidal cvičení s 10kg jednoručními činky 3x15x, při cvičení vždy vypiju 0,5l vody, vlastně nepiju nic jiného než vodu, když potřebuji dám si kávu s mlékem, sladím stevií; rafinovaný cukr odmítám JE TO JED. Nevzdávejte to ;)
Vegitek
 
Příspěvky: 5
Registrován: sob 11. led 2020 20:11:56

Předchozí

Zpět na Vaše úspěchy a neúspěchy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron