« Zpět na hlavní stranu kalorických tabulek

Kolik kilogramů jste zhubli a za jak dlouho?

Podělte se, se svými úspěchy a neúspěchy při hubnutí.

Kolik kilogramů jste zhubli a za jak dlouho?

Příspěvekod Ada » stř 29. kvě 2013 17:08:14

Čau všichni,

podělte se s námi o svoje výsledky při hubnutí, ať máme nějakou inspiraci a můžeme trochu porovnávat jestli jsou naše diety účinné nebo ne :D Někde jsem dokonce četla, že někdo dokáže zhubnout až 8 kilo za týden, ale to je podle mě nesmysl ne?

Ada
Ada
 

Re: Kolik kilogramů jste zhubli a za jak dlouho?

Příspěvekod Simona » stř 29. kvě 2013 17:10:36

Ahoj,

tak tím co uvádíš ty bych se asi rozhodně neřídila, to je totiž naprostá blbost...samozřejmě, že to asi půjde za pomoci hladovky, ale potom ten výsledek, podle mě pak nabereš jednoduše dvakrát tolik, to je prostě typický jojo efekt. Já jsem najela na běžnou lepší životosprávu, začala jsem se trochu hýbat a za měsíc se mi podařilo shodit asi tři kila, takže já jsem spokojená. Pokud to tak půjde dál, tak za půlroku budu tam, kde chci být :)
Simona
 

Re: Kolik kilogramů jste zhubli a za jak dlouho?

Příspěvekod Filda » stř 29. kvě 2013 17:11:45

Čau, tak to mě to jde trochu pomaleji, přes zimu jsem se pustila do domácího cvičení a za celou zimu, asi 4 měsíce, jsem shodila 10kg, ale cítím se teď rozhodně líp, než kdykoliv předtím.
Filda
 

Re: Kolik kilogramů jste zhubli a za jak dlouho?

Příspěvekod Maki » stř 29. kvě 2013 17:12:56

Ono taky trochu záleží na tom, z kolika člověk shazuje. Můj obézní strejda dal dolů za měsíc a půl 10kg a opravdu mu to prospělo....musí se ale stále udržovat, jinak by to šlo jednoduše nahoru, je to fakticky o tom pohybu a životosprávě.

Maki
Maki
 

Re: Kolik kilogramů jste zhubli a za jak dlouho?

Příspěvekod shlank » pon 22. črc 2013 14:02:22

Já jsem hubla cca 2,5kg za měsíc a celkově se mi podařilo zhubnout 15 klio... nyní si váhu stále držím ;)
shlank
 

Re: Kolik kilogramů jste zhubli a za jak dlouho?

Příspěvekod Milada » ned 08. pro 2013 16:51:54

Podařilo se mi po intenzivní dietě doplněé cvičením zhubnout za dva měsíce o 7 kilo - zatím je to můj rekord. Jenže teď budou Vánoce a já přiberu už jenom když na jídlo podívám :-( Pomalu se smiřuju s tím, že začátek nového roku bude zase ve znamení diety a pohybu.
Milada
 

Re: Kolik kilogramů jste zhubli a za jak dlouho?

Příspěvekod Radka » pát 13. pro 2013 11:34:28

Při poctivém dodržování diety, cvičení a pohybu jsem za měsíc dala dolů 5 kilo. Myslím, že je to tak akorát, aby to nemělo nějaké negaticní následky pro organismus. Teď jsem jen zvědavá, jestli zase nepřiberu, když budu normálně jíst, ale budu stále cvičit.
Radka
 

Re: Kolik kilogramů jste zhubli a za jak dlouho?

Příspěvekod Roman » čtv 26. pro 2013 11:00:16

Usilovným cvičení a dietou jsem shubnul skoro 6 kilo za dva měsíce...a byly Vánoce :-( a 3 jsem zase přibral, a přitom jsem se dost držel. To je tak nespravedlivé. Závidím hubeňourům!
Roman
 

Re: Kolik kilogramů jste zhubli a za jak dlouho?

Příspěvekod Franta Nový » úte 31. pro 2013 14:36:42

Přeji všem vydařené hubnutí i v roce 2014! Já se o to pokoušel letos, ale moc to dolů nejde a tak se asi smířím s tím, že budu tlustej, ale veselej! Franta
Franta Nový
 

Re: Kolik kilogramů jste zhubli a za jak dlouho?

Příspěvekod Karel » pon 06. led 2014 12:40:57

Při dodržování doporučené diety a docela hodně pohybu jsem zhubnul o 5 kilo za měsíc. Potřeboval bych dostat dolů ještě aspoň 10 kilo, ale tohle mne docela vyčerpalo a tak se asi raději se svojí váhou smířím, a nebo budu o něco málo míň jíst a víc než dřív se hýbat. Ono je to fakt docela namáhavé, hlídat neustále co kdy člověk jí a tak. Přeju všem hodně hubnoucích úspěchů v novém roce. Karel
Karel
 

Další

Zpět na Vaše úspěchy a neúspěchy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron