« Zpět na hlavní stranu kalorických tabulek

Upřednostňujete nějakého výrobce potravin?

Poznejte Bio potraviny z praktických zkušeností.

Upřednostňujete nějakého výrobce potravin?

Příspěvekod Dan » stř 29. kvě 2013 15:54:00

Čau,

zajímalo by mě, jestli
Dan
 

Re: Upřednostňujete nějakého výrobce potravin?

Příspěvekod Dan » stř 29. kvě 2013 15:55:09

sakra ukliknul jsem se :D

Tak ještě jedou, zajímalo by mě, jestli se při nákupu jakýchkoliv bio potravin, ale také těch klasických zaměřujete na nějakého konkrétního výrobce nebo jestli je vám to jedno?

Díky, Dan
Dan
 

Re: Upřednostňujete nějakého výrobce potravin?

Příspěvekod Patrik » stř 29. kvě 2013 15:57:24

Já tedy osobně moc ne, ale je to způsobeno spíš nedostatkem času, který člověk při nakupování má. Někde jsem ale četl, že v minulém roce byly snad nejkvalitnější potraviny vyráběné na Vysočině, i když je to asi individuální záležitost. Je ale pravda, že když jde člověk pro uzeninu, tak už si občas říká, že je pro párek z Horní Dolní nebo z Dolní Horní, kde ho dělají horší :)
Patrik
 

Re: Upřednostňujete nějakého výrobce potravin?

Příspěvekod Magdalena » stř 29. kvě 2013 15:58:39

Ahoj,

je pravda, že na tohle čas teda moc není. My se spíš jednou za čas vyjedeme podívat na nejrůznější jarmarky, kde právě prodávají domácí a pěstované potraviny. Tam se nakupuje opravdu skvěle, člověk už má oblíbené některé farmy a ví zkrátka, že od nich je to chutné a zdravé.

Magdalena
Magdalena
 

Re: Upřednostňujete nějakého výrobce potravin?

Příspěvekod Jana » stř 04. pro 2013 8:09:51

Výrobců je poměrně hodně, ale ne vše od nich je opravdu bio, a už vůbec ne na těch takzvaných farmářských trzích. Tam se z toho stal ve většině případů jen další dobrý obchod s lidskou neznalostí. Bio výrobky nakupuji zásadně ve specializovaných bio obchodech, kde mi jsou i schopni poradit a říct nejen složení, ale i mnoho dalších informací. Jana
Jana
 

Re: Upřednostňujete nějakého výrobce potravin?

Příspěvekod Radka » stř 18. pro 2013 19:50:38

Bio výrobců je v poslední době víc a víc, ale jestli dodávají opravdu bio výrobky, to je ve hvězdách. Kupovat bio někde na trhu je sázka do loterie. Já upřednostňuji nákup přímo na vesnici nebo na farmě, tak je to bio skoro jisté. :-)
Radka
 

Re: Upřednostňujete nějakého výrobce potravin?

Příspěvekod Olina » pát 18. dub 2014 14:12:27

Já dávám přednost českým výrobcům, ale třeba máslo jsem nedávno koupila v Lídlu za 32 Kč německé a bylo výborné. V tomto případě naše výrobce s máslem za 40 a víc korun podporovat nebudu už jenom proto, že vyrábí takové to ošizené tříčtvrtě tučné máslo... To je docela podvod na zákazníky.
Olina
 

Re: Upřednostňujete nějakého výrobce potravin?

Příspěvekod Vlaďka » úte 24. čer 2014 11:46:57

Snažím se kupovat především české potracviny, ale někdy je to dost složité. V poslední odbě to ale vypadá, že i supermarkety přišly na to, že český zákazník už tolik netouží po nekvalitním západním zboží, které se tam asi moc neprodává. I ve velkých obchodech se objevují české potraviny, ale i tak je potřeba si dát pozor například na datum spotřeby nebo výroby. Snad se o tohle časem změní a zákazník bude na prvním místě před ziskem.
Vlaďka
 


Zpět na Bio potraviny

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron