« Zpět na hlavní stranu kalorických tabulek

Poraďte jakýkoliv zajímavý recept na sobotní grilování hov

Přispějte novými, lahodnými a chutnými recepty.

Poraďte jakýkoliv zajímavý recept na sobotní grilování hov

Příspěvekod Tonda » stř 29. kvě 2013 16:11:14

Zdar všeci,

v sobotu plánujeme trochu větší rodinné grilování a mě už nebaví připravovat dokola stále stejné pokrmy, jako doposud, můžete mi poradit nějaký originální recept na grilování. Něco, za co se nebudu stidět a budu to moci nabídnout tchánovi 8-)

Díky Tonda
Tonda
 

Re: Poraďte jakýkoliv zajímavý recept na sobotní grilování h

Příspěvekod František » stř 29. kvě 2013 16:13:55

Kámo, tak za mě můžu doporučit jednoznačně grilovaný bůček, který mě naučila babička. Je to poměrně jednoduché, kromě bůčku potřebuješ jenom tymián, olibový olej, citron, mletý kmín, česnek, špek, černý pivo, šalvěj a majoránku. V nějakém rozumném množství tyhle ingredience zamícháš a naložíš do toho maso. Pak stačí bůček fláknout jenom na gril, občas to polít tou šťávičkou a tchán se bude jenom oblizovat :D

Franta
František
 

Re: Poraďte jakýkoliv zajímavý recept na sobotní grilování h

Příspěvekod Grilovačka » pát 07. úno 2014 10:48:29

Teď v zimě asi klasicky grilovat nebudete...ale dá se! Já jsem velký milovník grilovaných masíček a ryb, a tak jsem to na zimu vyřešil grilovací pánví! Je to super. Samozřejmě, že jako z normálního grilu na dřevěné uhlí to není, ale výsledek byl nad očekávání! Vřele doporučuju! Recepty najdete třeba na www.milujivareni.cz. Vláďa
Grilovačka
 

Re: Poraďte jakýkoliv zajímavý recept na sobotní grilování h

Příspěvekod Světlana » stř 19. bře 2014 19:36:53

Na velkovní grilování to večer ještě asi moc není, ale mnoho výborných receptů najdete na www.milujivareni.cz! Je tam i hodně zajímavých článků o grilování. Doporučuju!
Světlana
 

Re: Poraďte jakýkoliv zajímavý recept na sobotní grilování h

Příspěvekod Ferry » pát 25. dub 2014 17:00:32

Třeba marinová vepřová žebírka... pěkně pikantní marinádu s česnekem a maso nechat naložené přes noc. Nemá to chybu. marináda je jednoduchá - olej a různé koření, nemělo by chybět chilli
Ferry
 

Re: Poraďte jakýkoliv zajímavý recept na sobotní grilování h

Příspěvekod Daniel » pát 30. kvě 2014 9:17:32

Já jsem minulý týden griloval kotlety a moc všem chutnaly. Den předem jsem je naložil do marinády ( olej a různé koření podle chuti a momentální inspirace ) a pak je griloval zabalené v alobalu. Byly mnohem lepší než přímo nad uhlím, báječně šťavnaté a křehoučké. Ve šťávě, která zůstala v alobalu jsme pak ještě upekly silnější plátky z brambor.
Daniel
 


Zpět na Recepty

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron