« Zpět na hlavní stranu kalorických tabulek

Jak posilujete dolní ženské partie?

Jak cvičíte v domácím amatérském prostředí?

Jak posilujete dolní ženské partie?

Příspěvekod Lída » stř 29. kvě 2013 7:00:57

Ahoj holky,
mohla bych vědět, jak posilujete svoje dolní partie? Chtěla bych trochu posílit nohy a samozřejmě i zhubnout, díky.

Lída
Lída
 

Re: Jak posilujete dolní ženské partie?

Příspěvekod Mnika » stř 29. kvě 2013 7:03:15

cau lido, ja jsem zacala cvicit uplne jednoduse, jen to, co lze provadet doma bez jakehokoliv nacini

tak treba si sednu skoro na drep a opru se o zed, jako bych sedela na zidly...po chvili u toho docela dost zabiraji stehne

nebo ve stope, oprena o zed vypinam lytka a zvedam se na spickach, to je zase lepsi na dolni cast partii na nohou...u me asi dva nejucinejsi cviky, ale treba ti poradi jeste dalsi
Mnika
 

Re: Jak posilujete dolní ženské partie?

Příspěvekod Lola » stř 29. kvě 2013 7:04:58

Já jsem si pořídila několik cvičebních nástrojů a mezi nimi samozřejmě i ten velký gumový balón, se kterým se zaměřuju třeba na partii břišní a je to určitě znám...člověk nemusí chodit do posilovny a zmákne spoustu cviků hezky v pohodlí doma.
Lola
 

Re: Jak posilujete dolní ženské partie?

Příspěvekod Danča » ned 08. pro 2013 17:10:29

Mě osobně docela vyhovuje steper - nebo jak se to píše. Jsou to taková dvě šlapadla na pístu. Šlapu a koukám u toho na televizi :-).
Danča
 

Re: Jak posilujete dolní ženské partie?

Příspěvekod Zuzana » úte 04. úno 2014 8:08:43

Můžu z vlastní zkušenosti doporučit dřepy - ale na takové ty klasické. Lýtka a stehna by v dřepu měla být v koleni v pravém úhlu a tělo vzpřímeně - dalo by se ho přirovnat jako když se zvedá člověk z toalety :-). Asi to zní hloupě, ale jiné přirovnání, aby abylo jasné, jaké dřepy myslím, mne nenapadá. Když se jich udělá několikrát za den vždy laespoň dvacet, pozná se výsledek hodně brzy. Zpočátku bolí stehna.
Zuzana
 

Re: Jak posilujete dolní ženské partie?

Příspěvekod Barbara » stř 26. úno 2014 10:11:57

Souhlasím a potvrzuji svoky, které tady popisuje Zuzana. cvičím tak každý den a je to opravdu znát - bylo to poznat už po poměrně krátké době. další cviky se dají najít na internetu, ale tyhle jsou nejjednodušší a skutečně účinkují.
Barbara
 

Re: Jak posilujete dolní ženské partie?

Příspěvekod RomanaD » čtv 03. dub 2014 7:38:38

Podle mne jsou nejlepší docela obyčejné dřepy. Já ty klasické strádám ještě s dřepy, kdy mám lýtka a stehna v pravém úhlu - prostě takový dřep se zadečkem dozadu. Je to docela zabíračka, ale výsledky se dostaví poměrně rychle.
RomanaD
 

Re: Jak posilujete dolní ženské partie?

Příspěvekod LeonaP » ned 25. kvě 2014 20:41:12

Ze své zkušenosti můžu doporučit bossu. Nejprve jsem byla dost skeptická, mám respekt z nových věcí, činností... Je to opravdu bomba, zhruba po 2 měsících jsem zaznamenala pozitivní změnu. Moje problematické partie klasicky stechna a břicho, ted´ zhruba po 6 měsících je to "nebe a dudy".
LeonaP
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 19. bře 2014 20:35:17


Zpět na Doma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron