« Zpět na hlavní stranu kalorických tabulek

Existují nějaké efektivní domácí stroje na protažení celéh

Jak cvičíte v domácím amatérském prostředí?

Existují nějaké efektivní domácí stroje na protažení celéh

Příspěvekod Pata » stř 29. kvě 2013 7:05:59

Zdravím všechny,

neznáte nějaký cvičební nástroj, na kterém lze protáhnout celé tělo? Něco bych si chtěla pořídit domů a stále jsem na nic kloudného nenarazila.

Pata
Pata
 

Re: Existují nějaké efektivní domácí stroje na protažení cel

Příspěvekod Lukáš » stř 29. kvě 2013 7:08:16

Ahoj,

samozřejmě existuje spousta strojů, jde spíš o to, co od toho očekáváš a jestli se chceš zaměřit jenom na některé partie těla. Jestli chceš posilovat fakticky všechno najednou, tak jsou docela zajímavou alternativou multifunkční posilovací lavice. Pokud nebudeš chtít nic profi, dá se to pořídit i za docela slušný peníz. Na tom se posiluje v podstatě vše, od rukou, přes hruď, záda, břicho, až po nohy. Přeji dobrý výběr.
Lukáš
 

Re: Existují nějaké efektivní domácí stroje na protažení cel

Příspěvekod Daniela » stř 29. kvě 2013 7:10:25

já za sebe mohu take doporucit posilovaci stroj....myslim, ze se tomu presne rika posilovaci vez...da se na tom cvicit opravdu vsechno...je to asi lepsi, nez vybirat nejake mensi stroje, ktere ti toho moc nenabidnou a jsou stejne nekvalitni
Daniela
 

Re: Existují nějaké efektivní domácí stroje na protažení cel

Příspěvekod Tamaaan » stř 29. kvě 2013 7:11:44

My jsem kupovali teď nedávno něco podobného domů, myslím, že to bylo od značky Housefit a pořizovali jsem to asi za 9000,- Kč. Jak říkají ostatní, je tam opravdu všechno a i kvalita zpracování mi přijde docela dobrá.
Tamaaan
 

Re: Existují nějaké efektivní domácí stroje na protažení cel

Příspěvekod Kamil » stř 04. pro 2013 8:05:37

Já si kdysi koupil posilovací multifunkční věž s tím, že nebudu muset chodit do posilovny. Časem se z ní stal věšák na oblečení, protože cvičení a posilování doma prostě není ono - v posilovně je to úplně jiné. Doma používám jen rotoped - šlapu a koukám třeba na sport v televizi. Kdyby někdo tu věž chtěl, rád ji za symbolickou cenu prodám. Kamil
Kamil
 

Re: Existují nějaké efektivní domácí stroje na protažení cel

Příspěvekod Radim » úte 07. led 2014 15:04:44

V obchdoech je mnoho různých mašin, ale fakt to kupovat domů nemá význam. Doma stačí rotoped a třeba i posilovací lavice se dá nahradit jinak. Tyhle mašiny většinou každý používá jen chvíli a když nadšení opadne, tak slouží spíš jako odkládací prostor a věšák - v tom musím dát jiným za pravdu. U nás doma to dopadlo stejně a teď to tam jen zabírá místo a práší se na to. Přitom nejsem žádný lenoch, ale doma takové cvičení prostě moc nebaví. V posilovně je to lepší.
Radim
 

Re: Existují nějaké efektivní domácí stroje na protažení cel

Příspěvekod Mirek » pon 27. led 2014 9:02:53

Nedávno jsem někde viděl domácí posilovací věž asi za 5 tisíc - bez závaží, ta se musí dokoupit samostatně. Je to na všechny svalové patrie, není ani tak moc bveliká - odhadem 1 x 2 metry v půdorysu. Vypadala že něco vydrží a začal jsem o ní přemýšlet. Pak jsem byl u kamaráda na návštěvě, který má něco podobného doma. Prý na tom cvičil asi tak měsíc pravidelně, pak už jen občas a teď skoro vůbec, protože ho to prostě samotného nebaví. Tak nevím jestli má cenu si to domů pořizovat, abych nedopadl stejně. Něco na tom asi bude, taky se doma sám moc přinutit cvičit nedokážu.
Mirek
 

Re: Existují nějaké efektivní domácí stroje na protažení cel

Příspěvekod Nováček » pon 17. bře 2014 9:01:26

Posilovací strojovny jsou, ale většinou končí opravdu jako věšák na šaty. V pohodě stačí malá skládací lavice, která se ale dá polohovat. Koupil jsem ji vloni někde v Lídlu za asi 600 a fakt si s ní vystačím. Už mám na břiše docela i bochánky :-). Není to samozřejmě na bicepsy, ale na to zase stačí obyčejné činky a dokupovat závaží, kliky a podobně. Velká věž na všechno je skutečně zybtečnost.
Nováček
 

Re: Existují nějaké efektivní domácí stroje na protažení cel

Příspěvekod Karel » pát 06. čer 2014 16:08:32

Takových mašin je hodně, ale většinou doma končí jako věšák nebo odkládací police... Mám asi čtyři známé, kteří si něco podobného koupili a používali to jen velmi krátce. Ono asi doma baví cvičit málokho, když je tam sám. Cvičení je sice individuální i v posilovně, ale zřejmě to chce tu atmosféru okolo. Pokud má někdo posilovnu blízko, tak je zbytečné utrácet za nějaké stroje.
Karel
 


Zpět na Doma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron