« Zpět na hlavní stranu kalorických tabulek

Potřebuji si pořídit spinningové kolo do obýváku, poradíte

Jak cvičíte v domácím amatérském prostředí?

Potřebuji si pořídit spinningové kolo do obýváku, poradíte

Příspěvekod Lenka » stř 29. kvě 2013 7:13:20

Dobrý den,
chtěla bych vás poprosit o radu a tip, jaké si vybrat spiningové kolo domů. Chci něco rozumného, jak kvalitativně, tak cenově. Díky za tipy.

Lenka
Lenka
 

Re: Potřebuji si pořídit spinningové kolo do obýváku, poradí

Příspěvekod Tina » stř 29. kvě 2013 7:14:55

Ahoj,

rozhodně bych se zaobírala jenom kvalitníma značkama. Já jsem kupovala před rokem Ketlera a jsem s ním maximálně spokojená. Byl to myslím ten nejlevnější model kolem 9000,- Kč, ale zase je podstatně lepší než nějaká čína z hypernovy. To totiž poznáš už po měsíci používání. Věř mi.

Tina
Tina
 

Re: Potřebuji si pořídit spinningové kolo do obýváku, poradí

Příspěvekod Gustav Máler » stř 29. kvě 2013 7:15:49

Já jsem kupoval značku Star Track a stálo kolem 10tis. a zatím maximální spokojenost.
Gustav Máler
 

Re: Potřebuji si pořídit spinningové kolo do obýváku, poradí

Příspěvekod Luuuuca » stř 29. kvě 2013 12:03:26

Ahoj, já také mohu doporučit Ketlera...šlapu na něm třikrát týdně a pevnost výrobku je opravdu úctyhodná...hlavně ty výsledky se dostavují docela brzy:)
Luuuuca
 

Re: Potřebuji si pořídit spinningové kolo do obýváku, poradí

Příspěvekod Dan » čtv 02. led 2014 10:14:23

Raději to nekupuj někde na netu. jsou sice levnější, ale chce si to vyzkoušet. Zajdi do normální prodejny se sportovníma potřebama a tam si nech poradit. Nekupuj ani levné, ale ani příliš drahé. Drahé jsou takové ty známé značky, ale jejich princip a kvalita je v podstatě stejná jako u těch s nižší cenou, platíš vlastně za tu značku.
Dan
 

Re: Potřebuji si pořídit spinningové kolo do obýváku, poradí

Příspěvekod Běžec » úte 14. led 2014 15:48:30

Než ho koupíš, znovu se pořádně zamysli, jestli ho opravdu využiješ! Většina těchto strojů mimo rotopedů většinou po nějaké době končí někde v koutě jako věšák na šaty. Málokdo se totiž doma sám přinutí, a navíc to ani tak nebaví jako někde v posilovně nebo ve fitku. Cvičit doma chce opravdu hodně pevnou vůli, dostatek času, místo... Taky se vyplatí si spočítat, na kolik vyjde koupě a kolik stojí fitko nebo posilka.
Běžec
 

Re: Potřebuji si pořídit spinningové kolo do obýváku, poradí

Příspěvekod JardaO » úte 04. bře 2014 11:34:07

Mnohem levněji než v obchodě se dá koupit na internetu. Já jsem k takovým věcem doma docela skeptický, většinou se používají chvíli a pak slouží jako věšák a nebo překážejí. Dopadlo to tak u všech mých známých, kteří si něco podobného pořídili. Jedině tak ještě rotoped.
JardaO
 


Zpět na Doma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron