« Zpět na hlavní stranu kalorických tabulek

Tréninkový plán pro posilování

Přineste praktické tipy a rady na cvičení v posilovně.

Tréninkový plán pro posilování

Příspěvekod Lukina » stř 29. kvě 2013 13:03:56

Čau,

poraďte mi nějaký tréninkový plán, podle čeho cvičit v posilovně. Třeba nějaký rozpis co děláte, jak často a tak, díky.

Lukina
Lukina
 

Re: Tréninkový plán pro posilování

Příspěvekod Milan » stř 29. kvě 2013 13:06:02

Ahoj Lukino,
já jsem právě najel na třífázový trénink, takže chodím do posilovny třikrát týdně a myslím si, že to úplně ideální. Chodím tedy ob den, ale procvičím naprosto všechny partie těla. O víkendu si potom dávám voraz a pořádný relax nebo si spíš vyjedu na kole, zaběhám si, apod.

Jeden cvičím záda a bicepsy, další prsa a tricepsy a třetí nohy a ramena. Pokaždý si samozřejmě zacvičím i břicho, protože je to opravdu náročné a ubývá nejpomaleji:) Tak snad jsem ti pomohl.
Milan
 

Re: Tréninkový plán pro posilování

Příspěvekod Lukina » stř 29. kvě 2013 13:06:48

Dík, to je něco co, jsem potřebovala slyšel...jsou tu ještě nějací sportovci, kteří mají podobný návrh na cvičební plán?
Lukina
 

Re: Tréninkový plán pro posilování

Příspěvekod Mirek » čtv 26. pro 2013 20:27:12

Amatérské rady jsou sice fajn, ale nejlíp poradí nějaký profík třeba někde v posilovně. Sice to stojí peníze, ale určitě se to vypaltí víc, než nějaké pokusy. Já jsem to tak udělal - prostě jsem zašel do fitka, tam se zeptal, vysvětlil o co mi jde, něco málo - už nevím, ale asi 300 kaček - zaplatil a teď si cvičím doma a jsem spokojený. Jern s tím domácím cvičením se člověk obač musí prostě přinutit. :-)
Mirek
 

Re: Tréninkový plán pro posilování

Příspěvekod Kamil » stř 15. led 2014 11:19:22

Souhlasím s Mirkem - svěřit se odborníkům. Taky jsem to z úsporných důvodů zkoušel sám, ale skoro bez výsledku. Pak mi ve fitku poradili, a jsem naprosto spokojený. Jen si nenechte radit neustále, stačí jedna nebo dvě konzultace a pak se toho držet.
Kamil
 

Re: Tréninkový plán pro posilování

Příspěvekod Dany » čtv 30. led 2014 8:06:50

Nejlepší je si někde ve fitku sednout s trenérem, vysvětlit mu, o co ti jde a on ti naprosto spolehlivě plán na trénink udělá. vyhneš se zbytečných chybám a v mnoha případech se za to ani neplatí. Já jsem to udělal a jsem spojkojený. Svaly rostou. Kdybych se trápil podle nějakých amatérských rad, byly by tak poloviční.
Dany
 

Re: Tréninkový plán pro posilování

Příspěvekod Eva » čtv 13. úno 2014 12:45:05

Plány jsou fajn, ale realizace je občas složitější. Musí být nálada a chuť, a taky čas. Já plán mám, ale nějak se k němu pořád nemůžu dostat - prostě to nestíhám. třeba se mi podaří začít a budu konečně vypadat tak, jak bych chtěla. :-)
Eva
 

Re: Tréninkový plán pro posilování

Příspěvekod David » úte 08. dub 2014 15:49:54

Plán je jedna věc, dodržet ho druhá... Já plán měl, a docela dobrý, ale nějak nebyla vůle a pak ani čas chodit do posilovny 3 x týdně na 2 hodiny. Zkoušel jsem cvičit doma, ale samotnýho mne to zase nebavilo... a tak mám zase trochu bříško
David
 

Re: Tréninkový plán pro posilování

Příspěvekod Adam » pon 09. čer 2014 12:57:28

Vymýšlet si sám nějaký plán nemá smysl. Na netu jsou sice různé návody, ale vždycky je nutné to maximálně každémá přizpůsobit podle váhy, svalů atd. a na to je nejlepší se nejdřív poradit s někým, kdo tomu opravdu rozumí, ideálně v posilovně s trenérem. V mnoha případech si za takové základní rady ani nic neřeknou.
Adam
 


Zpět na V posilovně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků