« Zpět na hlavní stranu kalorických tabulek

Již nikdy více

Přineste praktické tipy a rady na cvičení v posilovně.

Již nikdy více

Příspěvekod nosvalovec » úte 23. črc 2013 14:38:37

V posilovně jsem byl jednou, nandaval jsem si zátěž jako kamarád který tam chodí už rok, potom jsem nemohl týden chodit :D eee do posilovny už neeee
nosvalovec
 

Re: Již nikdy více

Příspěvekod Vláďa » ned 08. pro 2013 16:57:31

Posilovna určitě není špatná, aleč nic se nemá přehánět. Můžete se taky poradit s trenéremm co a jak jíst, nejen jak cvičit. Já tam občas zajdu a myslím, že úplně posilku zavrhnout je hloupost.
Vláďa
 

Re: Již nikdy více

Příspěvekod Patrik » úte 04. úno 2014 12:14:19

Kdysi jsem chodil do posilovny dost často, ale pak se to nějak stalo moc velkou módou a něchtělo se mi dívat na ty, co si tam zvyšovali sebevědomí velikostí svalů. Teď cvičím každý den v klidu doma a docela mi to pro udržení kondice stačí. Když chce ale někdo opravdu nabrat svalíky, tak mu asi nic jiného než pořádná posilovna nezbývá.
Patrik
 

Re: Již nikdy více

Příspěvekod Viktor » stř 05. bře 2014 12:44:26

vičení je sice fajn, ale nechápu, jak může někdo trávit každý den v posilovně 2 a víc hodin. začal jsem tam taky chodit, tak jednou až dvakrát za týden, a potkával tam pořád ty samé lidi. Setkal jsem se i s poznámkami, že tam chodím málo a že nikdy svaly při tomhle tempu mít nebudu a tak. Já tam ale chodil hlavně proto, abych se nějak hýbal a protáhnul. Tak jsem se pak dohodl přes známého s jedním instruktotrem, ten mne naučil sady cviků na doma a jsem spokojený. Hekání v posilovně není pro mne.
Viktor
 

Re: Již nikdy více

Příspěvekod Michal » stř 30. dub 2014 14:44:59

I já jsem dospěl k závěru, že posilovna již nikdy více. Chtěl jsem udělat něco se svým svalstvem, ale když jsem v posilovně viděl jen takové ty pány, kteří tam pravděpodobně tráví alespoň 3 hodiny denně, vůbec jsem si nepřipadal, že bych tam patřil a že jsem tam vítán. Sbalil jsem to dřív než po zaplacené hodině a raději se přinutím cvičit doma.
Michal
 


Zpět na V posilovně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron