Stránka 1 z 1

Jak rychle nabrat svalovou hmotu?

PříspěvekNapsal: stř 29. kvě 2013 12:54:50
od Peter
čiao,

potřeboval bych nabrat nějakou svalovou hmotu, jsem jako vyžle, poradíte mi, jak na to?

Re: Jak rychle nabrat svalovou hmotu?

PříspěvekNapsal: stř 29. kvě 2013 12:56:54
od Karlos
Ahoj Petere,

no hele základem není až tak samotné cvičení, ale kupodivu právě jídelníček. Začni jíst maso, těstoviny, sýry a mléčné výrobky a nech si poradit s nějakým vhodným jídelníčkem, šitým na tvojí postavu, díky němuž budeš jíst alespoň osmkrát týdně. Tohle všechno samozřejmě zkombinuj i s nějakým lehčím silovým tréninkem, který budeš následně navyšovat a zintenzivňovat.

Karlos

Re: Jak rychle nabrat svalovou hmotu?

PříspěvekNapsal: stř 29. kvě 2013 12:57:34
od Uno
Já osobně bych se vrhnul hlavně na dostatek bílkovin.

Re: Jak rychle nabrat svalovou hmotu?

PříspěvekNapsal: stř 29. kvě 2013 12:58:13
od Pokara
Ano, to je pravda, chce to konzumovat větší množství bílkovin, od toho jsou to ostatně taky proteiny, kterými to můžeš dohánět.

Re: Jak rychle nabrat svalovou hmotu?

PříspěvekNapsal: pát 03. led 2014 17:04:21
od Radek
Jsou i různé přípravky a doplňky stravy - najdeš je třeba na www.nutriking.cz. Mají tam dost velký výběr za rozumné peníze. neboj se toho, v kombinaci se správným cvičením ( nejlíp v posilovně a na začátku s trenérem) svaly nabereš. V žádném případě ale ty doplňky neber víc, než je doporučeno!

Re: Jak rychle nabrat svalovou hmotu?

PříspěvekNapsal: stř 22. led 2014 9:33:14
od Tom
Chce to nejen správně cvičit, ale i jíst. Nic se nepokazí třeba i nějakými přípravky. Nedoporučuji kupovat je ve fitku, protože tam jsou většinou dražší. Ve fitku se je lepší poradit a pak je kopupit na netu - třeba na www.nutriking.cz jich je dost. Jen si to chce zjistit, které jsou vhodné. Tom.

Re: Jak rychle nabrat svalovou hmotu?

PříspěvekNapsal: čtv 27. úno 2014 15:19:15
od Hans
Když rychle nabereš, tak o ni taky rychle přijdeš hned, jak přestaneš posilovat. Doporučuju nespěchat, cvičit a k tomu správně jíst - chce to hlavně bílkoviny - maso - hned po cvičení.

Re: Jak rychle nabrat svalovou hmotu?

PříspěvekNapsal: pon 19. kvě 2014 10:38:30
od Adam
Správným vcičením a stravou, může se přidat i nějaký podpůrný prostředek ( velký výběr je na www.nutriking.cz ). Ty bych ale nasadil až po nějaké době, když už jsou svaly rozpohybované. Když se s podporou začne hned, tak to takový účinek nemá a hrozí, že jak se vysadí, svaly začnou mizet i když se dál cvičí. Cvičení bych se poradil někde v posilovně.