« Zpět na hlavní stranu kalorických tabulek

Sportování v zimě

Venkovní sporty a jiné pohybové aktivity.

Sportování v zimě

Příspěvekod Zdeněk » čtv 05. pro 2013 9:11:50

Venku v zimě jen lyže, prkna, brusle - moc toho není! V halách se ale dá v této době taky dobře sportovat - tenis, squash a další pinkání přes síť, nebo taky košíková, házená a podobně, ale na to je potřeba už víc lidí. Zapomněl bych na bowling, šipky nebo stolní fotbálek - to taky není občas špatné :-).
Máte někdo nějaký tip na netradiční zimní sportování? Z.
Zdeněk
 

Re: Sportování v zimě

Příspěvekod Kuba Piskáček » čtv 12. pro 2013 17:14:56

lyšel jsem, že v týdnu mezi Vánocemi a Sivelstrem budou sportoviště v Praze k využití zadarmo! Ví o tom někdo něco? Kde bych našel podrobnosti? Díky za info. Kuba
Kuba Piskáček
 

Re: Sportování v zimě

Příspěvekod Radim » pát 27. pro 2013 16:37:05

Koukni na www.praha-sportovni.cz. Je tam o té akci asi úplně všechno
Radim
 

Re: Sportování v zimě

Příspěvekod Honza Jirků » pát 03. led 2014 19:54:30

Praha sportovní nic moc nebyla - všude plno. Ještě že je ale v Praze tolik různých hal na squash, tenis, fotbálek a další halovky! Posilovnu od nějaké doby mezi sport nepočítám, to je spíš o image a frajeřině, než o sportu. Vypadá to, že letos kola a další letní vyndáme dost brzo, lyžím a prknům zima zatím moc nepřeje. Honza
Honza Jirků
 

Re: Sportování v zimě

Příspěvekod Franta B. » úte 14. led 2014 8:57:26

Na lyže a další zimní sporty to teď moc není, ale třeba běhat se dá. Zkoušel jsem vyjet na kole, ale nic moc - i když je relativně teplo, na tom kole mi bylo chladno. při běhání jsem se ale báječně zahřál. má někdo nějaký nápad jiný sport, který se v této podivné zimně dá provozovat venku?
Franta B.
 

Re: Sportování v zimě

Příspěvekod Rudolf B. » úte 21. led 2014 8:34:26

Možná si konečně užijeme i lyže a prkna! Letos zima moc klasickým zimním sportům nepřeje, ale má se ochladit, a tak snad něoc napadne a něco na sjezdovkách uměle vyrobí. Já jinak v zimě běhám, na to bylo počasí docela fajn. V mrazu se moc běhat nedá, i když se člověk dobře oblíkne, tak dýchání mrazivého vzduchu není nic moc. Na kole se člověk zahřeje jen při jízdě do kopce, a to se asi nikomu taky moc nechce :-)
Rudolf B.
 

Re: Sportování v zimě

Příspěvekod Daniel » pon 27. led 2014 17:11:57

Chtělo by to ještě trochu sněhu a hurá na běžky i v Praze a okolí. Krčský les je zasněžený super na odpolední vyjížďku! třeba to letos ještě vyjde.
Daniel
 

Re: Sportování v zimě

Příspěvekod Jaroslav » čtv 30. led 2014 12:13:36

Pozor! Ode dneška je v Chuchli trať na běžky! Těch 500 metrů dokola sice není nic světoborného, ale při průběhu téhle zimy alespoň něco! Je tam údajně i půjčovna bot a lyží, takže jen oblečení a jedeme!
Jaroslav
 

Re: Sportování v zimě

Příspěvekod Radek » pon 03. úno 2014 13:53:43

má někdo nějaké info o olympijském parku v Praze na Letné? Nevíte, kde se dá něco o tom najít? Zajímalo by mne, co všechno tam bude, kolik to bude stát a tak. Dík
Radek
 

Re: Sportování v zimě

Příspěvekod Ládík » stř 05. úno 2014 10:35:36

běžky v Chuchli nic moc...krátká trasa, sníh umělý. Chtělo by se napsat, že elpší něco něž nic, ale v tomto případě to moc neplatí. Navíc počasí tomu prostě nepřeje, pořadatelé za to samozřejmě nemůžou. I tak jim ale patří dík za snahu.
Ládík
 

Další

Zpět na Venku

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron