« Zpět na hlavní stranu kalorických tabulek

Na kolik vás vyjdou služby trenéra ve vaší posilovně

Podělte se o zkušenosti s různými sportovními trenéry.

Na kolik vás vyjdou služby trenéra ve vaší posilovně

Příspěvekod Ludmila » stř 29. kvě 2013 13:23:32

Ahoj,
ráda bych se pustila do posilování, ale nerada bych už od začátku začala nějak špatně, protože se v tom moc neorientuju. Můžu se zeptat, kolik platíte u vás v posilovně za trenéra, který vás naučí základům cvičení nebo posilování?

Ludmila
Ludmila
 

Re: Na kolik vás vyjdou služby trenéra ve vaší posilovně

Příspěvekod Ivan » stř 29. kvě 2013 13:25:32

Čus, hele u nás se platí nějakých 450,- Kč za hodinu a půl myslím....je to ale docela dobrý. Zaplatit si trenéra na několik prvních lekcí a potom už to budeš umět sama a může cvičit bez něj. Když se sem tam na něco zeptáš, tak za to samozřejmě nechtějí peníze, pokud se ti nevěnuje celou dobu....nebo alespoň tak je to teda v naší posilovně.
Ivan
 

Re: Na kolik vás vyjdou služby trenéra ve vaší posilovně

Příspěvekod Klára » stř 29. kvě 2013 13:26:49

Ty jo, tak to máte docela v pohodě...to u nás na čerňáku za to chtějí asi 590,- Kč za hodinu....takže ono to samozřejmě něco dá, než do toho pronikneš, tak to něco stojí....máš ale pak jistotu, že cvičím dobře a ne jako některý ucha, který se tam u toho mlátí :)
Klára
 

Re: Na kolik vás vyjdou služby trenéra ve vaší posilovně

Příspěvekod Polak » stř 29. kvě 2013 13:28:22

Zdar,
u nás si bere trenér taky přes pět stovek, ale dá se koupit pernamentka na deset vstupů a potom to vyjde samozřejmě levnějc, ale počítej, že pod čtyřista se asi nedostaneš. To potom cena odpovídá kvality. to je můj názor 8-)
Polak
 

Re: Na kolik vás vyjdou služby trenéra ve vaší posilovně

Příspěvekod Jarda » stř 11. pro 2013 13:03:14

V Nuslích na Otakarově mne to stálo 300 za hodinu :-). vysvětlil mi, co jak používat, a pak už jsem ho nepotřeboval. Pravda, to už se mu asi moc nelíbilo, když jsem tam chodil, moc se na mě netvářil.
Jarda
 

Re: Na kolik vás vyjdou služby trenéra ve vaší posilovně

Příspěvekod Nováček » pon 30. pro 2013 14:30:46

Podle mých zkušeností se to pohybuje od 300 do 500 korun za hodinu, ale ne vždy cena odpovídá kvalitě. Nejlepší je si najít trenéra na doporučení od někoho, kdo s ním má zkušenosti. Stačí se zeptat v posilovně v šatně.
Nováček
 

Re: Na kolik vás vyjdou služby trenéra ve vaší posilovně

Příspěvekod Adam » stř 15. led 2014 19:02:04

Zažil jsem už i trenéra za 150 korun na hodinu.... a bylo to stejné jako s jiným za 400. Ty informace a rady, které vám řeknou, jsou v podstatě všude stejné a platí se asi hlavně za to, v jaké posilce nebo fitku právě jste. když je to něco luxusního, je to pochopitelně dražší. Já volím průměr a jsem spokojený. Služby trenéra využívám teď už jen když si vymýšlím něco nového, jinak je to vyhazování peněz.
Adam
 

Re: Na kolik vás vyjdou služby trenéra ve vaší posilovně

Příspěvekod Erik » stř 29. led 2014 15:46:43

Když na mě v posilivně vybafnul 500 za hodinu, měl jsem co dělat, abych ho nevzpamatoval činkou! Okamžitě jsem si zjistil ceny jinde a šel samozřejmě jinam - lepší vybavení a ochotný trenér za 300! Na Smíchově.
Erik
 

Re: Na kolik vás vyjdou služby trenéra ve vaší posilovně

Příspěvekod Šimon » stř 12. úno 2014 13:29:52

Dal jsem za hodinu 500 a dosnes toho lituju. Byly to vyhozené peníze. vysvětlil mi, jak se co používá a jak dýchat a tím to pro něj končilo. Na to bych asi přišel i bez něj. Když jsem se pak na něco zeptal, byl tak ochotný, že jsem po 3 návštěvách začal chodit jinam. Tam - Pha 2 - bylo vysvětlení používání v ceně vstupu...Chce si to asi vždycky předem zjistit nějaké refence a co je a co není v ceně.
Šimon
 

Re: Na kolik vás vyjdou služby trenéra ve vaší posilovně

Příspěvekod Oli » úte 25. úno 2014 10:46:24

U nás v Plzni mne to stálo 250 za hodinu a byla jsem spokojená. Opravdu se mi věnoval, trpělivě vysvětloval, myslím, že přidal i pár rad navíc. Když jsem přišla po druhé, nevnucoval se a když jsem potřebovala radu, byla už zdarma. Já si teda stěžovat opravdu nemůžu - spíš naopak.
Oli
 

Další

Zpět na S trenérem

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron