« Zpět na hlavní stranu kalorických tabulek

Myslíte, že má smysl využívat v posilovně služeb trenéra p

Podělte se o zkušenosti s různými sportovními trenéry.

Myslíte, že má smysl využívat v posilovně služeb trenéra p

Příspěvekod Evík » stř 29. kvě 2013 13:29:21

Cauves,

pustila jsem se do cviceni v posilovne a zajima me, jaky nazor mate na to, vyuzivat trenera pokazde, kdyz jdu cvicit?

Evík
Evík
 

Re: Myslíte, že má smysl využívat v posilovně služeb trenéra

Příspěvekod Erik » stř 29. kvě 2013 13:31:48

Zdar Evíku,

tak jestli jsi začátečník, tak to určitě smysl má, protože ty základy jsou na pochopení každého pohybu asi nejtěžší...potom bych se na to ale asi vyprdnul, protože to stojí dost prachů, ale pokud na to máš, tak je to určitě luxus být neustále pod dohledem :D
Erik
 

Re: Myslíte, že má smysl využívat v posilovně služeb trenéra

Příspěvekod Pokar » stř 29. kvě 2013 13:32:55

Já jsem kdysi využil speciální pernamentku na 20 vstupů s trenérem a řekl bych, že tak po 15 lekci už jsem nepotřeboval, spíš na mě jenom dohlížel a doplňoval. Ale je to fakt bomba věc, naučil jsem se posilovat správně, jak to má být.

Pokar
Pokar
 

Re: Myslíte, že má smysl využívat v posilovně služeb trenéra

Příspěvekod Adam » ned 08. pro 2013 17:02:25

Určitě to význam má. Poradí, jak cvičit a na jakých strojích přesně podle toho, jaké partie chce člověk procvičovat. V mnoha případech se musí přizpůsobit i strava atd. - a to taky většinou dokážou říct, nebo dají kontakt na někoho, kdo se v tom vyzná. Těch pár korun navíc se za trenéra určitě vyplatí dát.
Adam
 

Re: Myslíte, že má smysl využívat v posilovně služeb trenéra

Příspěvekod Kamil » stř 18. pro 2013 18:14:50

já bych doporučil trenéra využít na začátku. Když už člověk ví, jak s čím cvičit, je to zbytečné vyhazování peněz. Udělal jsem to taky tak a ušetřil určitě docela dost korun. Kamil
Kamil
 

Re: Myslíte, že má smysl využívat v posilovně služeb trenéra

Příspěvekod David Novotný » čtv 09. led 2014 9:32:25

Pokud v posilovně začínáš, tak to samozřejmě smysl má. Řekne ti, na co který stroj je, jak ho použít, jaké závaží a tak, navíc poradí i podle toho, jaké partie chceš posílit nebo procvičit. Nemusíš ale ty služby využívat stále, když už budeš vědět, tak se bez trenéra obejdeš a mžeš si nechat poradit jen pokuid to budeš opravdu potřebovat, nebo si s něčím nebudeš jistý. Já to tak dělám taky. Trenéři vědí, že to tak chodí a berou to, nemusíš tedy mít nějakou obavu, že by se naštvali, když je přestaneš využívat.
David Novotný
 

Re: Myslíte, že má smysl využívat v posilovně služeb trenéra

Příspěvekod Dan » čtv 23. led 2014 17:47:00

Smysl to má, ale jen dokud nebudeš vědět, jak na čem a s čím cvičit. Pak už je to zbytečné vyhazování peněz, a když budeš potřebovat něco osvěžit nebo nového poradit, můžeš se jich zase vždycky zeptat, nebo si objednat třeba jen hodinu.
Dan
 

Re: Myslíte, že má smysl využívat v posilovně služeb trenéra

Příspěvekod Renata » úte 04. úno 2014 16:37:11

Já trenéra využila ve fitku asi dvakrát, ale mám pocit, že ho spíš zajímala moje postava, a taky kdy mám čas, než aby mi něco poradil. Tak jsem prostě změnila fitko, tam se zeptala jedné slečny, která tam cvičila už delší dobu a rovnou dala najevo, že tam nwejsem pro balení chlapů, ale abych si zacvičila. A mám klid.
Renata
 

Re: Myslíte, že má smysl využívat v posilovně služeb trenéra

Příspěvekod Iveta » úte 18. úno 2014 9:45:50

Mám podobnou zkušenost jako Renata. Dotěru jse odstavila poměrně rychle a nekompromisně, ale dobrý pocit jsem neměla a taky jsem pak začala chodit cvičit jinam.
Iveta
 

Re: Myslíte, že má smysl využívat v posilovně služeb trenéra

Příspěvekod Denis » čtv 06. bře 2014 10:08:26

Když se začíná, tak to určitě snmysl má. vysvětlí, na co která mašina je, jak se má používat, jak správně dýchat a tak. Jak ale tohle všechno už člověk váí, jsou služby trenéra zbytečný vyhazování peněz. Pak trenéra případně využít jen když chcete něco změnit, nebo chcete nějaké nové cviky, případně na stroj, na kterým jste ještě nebyli. Mít ho u sebe neustále je ale fakt zbytečné.
Denis
 

Další

Zpět na S trenérem

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron