« Zpět na hlavní stranu kalorických tabulek

Zimní sportování

Všechno ostatní, co vás zajímá, sháníte a potřebujete vědět.

Zimní sportování

Příspěvekod PetrS » čtv 05. pro 2013 9:17:09

Je tady někdo, kdo by se chtěl i v zimě hýbat - třeba squash, stolní tenis a podobné sportíky někde v hale? Rád se přidám třeba k partě na volejbal.
PetrS
 

Re: Zimní sportování

Příspěvekod Jakub Piskáček » čtv 12. pro 2013 14:39:09

Slyšel jsem, že v týdnu mezi Vánocemi a Sivelstrem budou sportoviště v Praze k využití zadarmo! Ví o tom někdo něco? Kde bych našel podrobnosti? Díky za info. Kuba
Jakub Piskáček
 

Re: Zimní sportování

Příspěvekod Tom » čtv 26. pro 2013 11:01:17

Tuším, že podrobnosti o tom sportování v Praze zadarmo jsou na www.prahasportovní.cz.
Tom
 

Re: Zimní sportování

Příspěvekod Eda » úte 31. pro 2013 13:46:30

Sport v Praze zadarmo byl fajn nápad, ale skoro všude je samozřejmě plno, protože mnohá sportoviště to pojala po svém a dala vstupy svým stálým klientům jako dárek... Nápad dobrý, realizace -jako skoro uvšeho v poslední době-už je horší. Dneska ale asi sportovat nikdo nebude, dneska se bude slavit. Užijte si Silvestr! Eda
Eda
 

Re: Zimní sportování

Příspěvekod Kamil » stř 08. led 2014 9:19:52

Možností na zimní sportování je v Praze i jinde hodně, a teď už dokonce vzhledem k mnžství hal i za rozumné peníze - pokud ovšem někdo nechce opravdu luxusní prostředí. Já myslím, že když se jde sportovat, tak se jde hlavně sportovat, ane se kochat nějakým výhledem na Prahu nebo se nechávat obslohovat servírkami s jonťákem. Teď to dokonce vypadá, že se za chvíli budeme moct přesunout i ven.
Kamil
 

Re: Zimní sportování

Příspěvekod Jarda » pon 27. led 2014 9:50:51

Je to tady! lyže, prna a ven! Konečně napadlo a dá se normálně zimně sportovat! Třeba na Monínec je to z Prahy hodinu a ve všední den se tam dá lyžovat úplně v pohodě bez nějakých velkých front u sedačky a chumlů lidí na sjezdovce! Kdyby se někdo chtěl domluvit a jet společně, není problém - v autě mám vždy nejméně dvě místa volná!
Jarda
 

Re: Zimní sportování

Příspěvekod Dan » úte 11. úno 2014 20:35:21

Vyražte na Letnou, dokud to jde! Jestli se nějak výrazně oteplí, tak jim to asi i přes všechnu snahu roztaje. Já tam byl dnes a bylo to super. Jen škoda, že v Soči dnes žádná medaile, to by ta atmosféra byla ještě lepší. Je tam ale mnoho spotrů na vyzkoušení a sotjí to fant za to!
Dan
 

Re: Zimní sportování

Příspěvekod Julie » pon 17. úno 2014 11:18:24

Letná pomalu ale jistě roztává...Škoda. Byla jsem tam o víkendu, a už to prostě není ono pokud se týká sněhu a ledu. Ovšem atmosféra je tam vynikající, hlavně když v Soči závodí někdo z naší výpravy a podaří se mu i nějaký dobrý výsledek. Fandím jim všem a určitě se na Letnou i jen kvůli té atmosféře ještě podívám.
Julie
 

Re: Zimní sportování

Příspěvekod Karla » pon 24. úno 2014 17:35:04

Letná je za námi...ale počasí začíná být příznivé. O víkendi už to možná půjde vyjet i na kole! Zimní sporty se letos moc nekonaly, a obávám se, že to do budoucna o moc lepší nebude. kde ty zimy se sněhem jsou?
Karla
 

Re: Zimní sportování

Příspěvekod Radek » stř 19. bře 2014 8:16:37

Lyže aprkno odkládám, moc jsem si jich letos neužil. Nafukuju kolo a vyjíždím! Vypadá to, že jarní, letní a podzimní sportování bude mnohem zajímavější než to zimní. Chce se někdo tento víkend přidat k vyjížďce od zámku v Troji směrem na Kralupy?
Radek
 


Zpět na Co se nikam jinam nevešlo

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron