« Zpět na hlavní stranu kalorických tabulek

Chybí vám nějaké potraviny v kalorickém deníku?

Chybí vám nějaké potraviny v kalorickém deníku?

Příspěvekod Rous » čtv 30. kvě 2013 16:27:37

Zdravím všechny, chci se jenom zeptat, jestli jste už narazili na nějakou potravinu, která by vám chyběla v kalorickém deníku nebo v té tabulce potravin?

Rous
Rous
 

Re: Chybí vám nějaké potraviny v kalorickém deníku?

Příspěvekod Kamil » čtv 30. kvě 2013 16:28:42

Ahoj,

já tedy zatím na nic nepřišel. Vždyť tam je taky několik stovek potravin, je to opravdu bohatý seznam, takže já jsem si doposud se vším vystačil nebo tam bylo něco obdobného. Je pravda, že to využívám teprve chvíli, tak se uvidí.

Kamil
Kamil
 

Re: Chybí vám nějaké potraviny v kalorickém deníku?

Příspěvekod Pavel » úte 07. led 2014 10:29:13

Já mám dojem, že vše základní tady je. Zatím mi žádná potravina nechyběla, a kdyby, tak se dají doplňovat. Tyhle stránky jsou dobře vymyšlené, a na jiné podobné jsem zatím nikde nenarazil. Z mé strany naprostá spokojenost. Pavel
Pavel
 

Re: Chybí vám nějaké potraviny v kalorickém deníku?

Příspěvekod ivca001 » pát 07. bře 2014 7:41:46

Mě docela chybí hotová jídla. Třeba polévky nebo omáčky. Z polévek jsou tu jen vývary, hodila by se mi třeba i rajská polévka, brokolicová, květáková a pod. Stejně tak třeba omáčky, ty si těžko složím z jednotlivých potravin, třeba rajská, svíčková, koprová apod.. Děkuji
ivca001
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 05. bře 2014 11:26:47

Re: Chybí vám nějaké potraviny v kalorickém deníku?

Příspěvekod Rosemary » sob 12. črc 2014 11:09:10

Ahojte, nevíte náhodou jestli se tady dají vkládat další položky do seznamu potravin? Neustále mi něco chybí, co tady není. Hlavně hotové výrobky. Hodnoty by se daly lehce opsat z obalů a dát to tady. Ještě více by mi vyhovovalo, že si to budu vkládat jen u sebe. (Ať má každý možnost si tady zadat potraviny, které potřebuje - potraviny, které jí.)
Např. Marinované Tofu, nebo často jím paštiky od firmy ALFA BIO (francouzká, mexická, cizrnová...), Smetanové sýry TARTARE, Sýr Raclette nebo pomazánky od firmy ALNATURA (dm drogerie) (lilková, toskánská...) a postupně by se časem našly určitě i další produkty. Tyto produkty řeším zrovna teď, tak jsem to tady vypsala. :-)
Naposledy upravil Rosemary dne sob 12. črc 2014 11:19:33, celkově upraveno 1
Rosemary
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 10. črc 2014 8:38:46


Zpět na Kalorické-tabulky.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron