« Zpět na hlavní stranu kalorických tabulek

Přidání jídel do tabulek

Podělte se s námi o váš názor, chybí vám nějaká funkce? Nebo jste naprosto spokojeni?

Přidání jídel do tabulek

Příspěvekod Renča » stř 01. led 2014 9:26:43

Je možné do kalorických tabulek zadat nové potraviny, které jsem tam nenalezla ? A ještě by mě zajímalo , jak si můžu uložit jídla, která si připravuji pravidelně, abych nemusela stále dokola zadávat znovu a znovu ingredience. Poradí někdo ? Díky.
Renča
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 30. pro 2013 18:33:30

Re: Přidání jídel do tabulek

Příspěvekod Zdeněk » pon 06. led 2014 18:07:19

V kalorickém deníku lze přidat i nové potraviny - když přidáváte potravinu stačí kliknout na tlačítko přidat vlastní jídlo - zde již můžete vyplnit konkrétní hodnoty. Jídla, která si připravujete pravidelně můžete zadat podobně jako novou potravinu.
Mnoho zajímavých receptů na zajímavá jídla najdete také na www.milujivareni.cz
Zdeněk
 

Re: Přidání jídel do tabulek

Příspěvekod Lidka » čtv 03. dub 2014 17:40:09

Já mám pocit, že tady jsou snad úplně všechny potraviny, které existují...Možná to přeháním, ale zatím jsem tady našla vše, co jsem chtěla. Některé potraviny jsou důležité, jiné méně - a pokud tady ty nedůležité třeba nejsou, myslím, že to až tam moc nevadí.
Lidka
 

Re: Přidání jídel do tabulek

Příspěvekod Lenka Dvořáčková » úte 10. čer 2014 14:01:34

Podle mého nározu jsou tam všechny nejdůležitější potraviny a úplně to stačí. Přidávat tam něco, co stejně většinou běžně nikdo nejí nemá význam. Takhle je to přesně odpovídající svému účelu.
Lenka Dvořáčková
 

jak zadat aktivity

Příspěvekod zlatka » čtv 29. říj 2015 5:12:42

Dobrý den,
potřebovala bych poradit, jak zadávat pohybové aktivity.
Zlatka
zlatka
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř 28. říj 2015 18:14:37

Re: Přidání jídel do tabulek

Příspěvekod Otylka » pon 05. čer 2017 8:49:07

Vyhoďte někdo z nabídky potravin chléb Šumava. Jsou tam chybně uvedeny hodnoty. Děkuji.
Otylka
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon 05. čer 2017 8:08:31

Re: Přidání jídel do tabulek

Příspěvekod čmuchátko » pát 25. led 2019 16:44:09

Všimla jsem si, že některá jídla se nabízejí víckrát a s jinými kalorickými hodnotami. Třeba pečené vepřové má 1 hodnotu dost přehnanou. Kdo tam zadává ty kalorie? Každý z nás, co píšeme kalorické tabulky nebo odborník na výživu?

U aktivit je nesmyslně malá spotřeba u jízdy na rotopedu.
čmuchátko
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob 19. led 2019 23:14:30


Zpět na Vaše názory

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron