« Zpět na hlavní stranu kalorických tabulek

Spokojenost

Podělte se s námi o váš názor, chybí vám nějaká funkce? Nebo jste naprosto spokojeni?

Spokojenost

Příspěvekod Filip » čtv 30. kvě 2013 16:33:26

Dobrý den všem a především administrátorům tohoto webu a fóra,

musím upřímně říci, že mě tento internetový portál opravdu nadchl. Zatím nepíši kvůli ničemu, co by mi chybělo nebo bych chtěl doplnit, spíš chci vyjádřit určitou pochvalu za všechny ty prezentované informace, které jsou k dispozici. Je toho opravdu spousta a o kalorickém deníku ani nemluvím. Během týdne jsme ho začali využívat celá rodina, tak porovnáváme výsledky :D Tak ať se daří a vydrží tato úroveň přínosných informací.

Roman Filip
Filip
 

Re: Spokojenost

Příspěvekod David Tůma » pon 09. pro 2013 10:35:49

Můžu to potvrdit! Super web - mám pocit, že jiný takový tady není!
David Tůma
 

Re: Spokojenost

Příspěvekod Daniel K. » pát 27. pro 2013 10:12:06

Nejdřív jsem se v těch možnostech a informacích trochu ztrácel, ale to jer asi u všeho nového normální. Teď už se orientuju a nezbývá než napsat, že jsem se vším, co tady je a jak to funguje naprosto spokojený. jiný podobný web jsem nenašel.
Daniel K.
 

Re: Spokojenost

Příspěvekod Petra » úte 31. pro 2013 10:43:55

Všem přeju vydařené oslavy Silvestra a fajn rok 2014 - a kalorickým tabulkám mnoho návštěvnáků. Jste super. Petra
Petra
 

Re: Spokojenost

Příspěvekod Jan Pokorný » pát 10. led 2014 10:50:26

Já osobně jsem spokojený. Nic mi tady nechybí, a když jsem si úmyslně provedl kontrolu, zda jsou kalorie atd. u potravin správně, nenašel jsem jedinou chybu. Ode mne pochvala. Honza
Jan Pokorný
 

Re: Spokojenost

Příspěvekod Dagmara » úte 21. led 2014 18:18:23

Moc se mi líbí článek o brokolici. Já ji mám moc ráda, jíme jí poměrně často, ale tohle jsem o ní nevěděla. Jak se zdá, asi ji budeme konzumovat ještě víc :-)
Dagmara
 

Re: Spokojenost

Příspěvekod carmela3 » úte 18. úno 2014 17:45:24

Dobrý den, prosím jak můžu přidat do tabulky aktivity, na to jediné nemůžu přijít. ;)
carmela3
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte 18. úno 2014 11:36:42

Re: Spokojenost

Příspěvekod Sisi » pát 21. úno 2014 17:46:07

Kdo poradí, také nemohu odečítat výdej.Děkuji
Sisi
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 19. úno 2014 17:42:57

Re: Spokojenost

Příspěvekod Katka Moučková » čtv 24. dub 2014 9:24:12

Já jsem naprosto spokojená! Moc se mi líbí - a také mi pomáhá - kalorický deník. Chce to věnovat mu každý den chvilku času, ale výsledky se dostavíí a stojí to za to! Doporučuju! Není to složité a je to funkční!
Katka Moučková
 

Re: Spokojenost

Příspěvekod psí máma » stř 16. črc 2014 11:50:06

Už dvakrát jsem hubla pomocí kalorických tabulek a pokaždé to mělo úspěch.Potřebuji nad sebou kontrolu.Když mi zrušili e-floru,dost dlouho jsem hledala náhradu a teď jsem maximálně spokojená.A zase to funguje,děkuji.Psí máma
psí máma
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 26. čer 2014 15:36:11


Zpět na Vaše názory

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron