« Zpět na hlavní stranu kalorických tabulek

Miluji vaření

Diskutujte o portálu kaloricke-tabulky.cz.

Miluji vaření

Příspěvekod Karel » pon 09. pro 2013 15:32:01

Jsem omylem kliknul na Miluji vaření a dostal jsem se na stránky, které mi vyrazily dech - v dobrém slova smyslu! Je tam o jídle snad úplně všechno, na co si vzpomenete!
Karel
 

Re: Miluji vaření

Příspěvekod Ilona Honcová » úte 17. pro 2013 8:54:58

Musím jen souhlasit! Milujivaření je super! Doporučila mi to kamarádka, a opravdu hodně jsem si tím zjednodušila letošní přípravy Vánoc. Je tam opravdu snad úplně všechno všechno, co při vaření potřebujeme vědět! Il.
Ilona Honcová
 

Re: Miluji vaření

Příspěvekod David » úte 31. pro 2013 11:47:35

Všem přeju super rok 2014!!!! :-)
David
 

Re: Miluji vaření

Příspěvekod Patricie » stř 15. led 2014 11:05:51

Podívala jsem se tam, a zaujalo mne to. Tolik receptů jsem nikde jinde zatím nenašla, fajn je třídění. Do vyhledávání napíšu třeba kuře, a pak už si jen můžu vybírat, co s ním udělat...I ty samotné recepty jsou dobře zpracované. Moc se mi to líbí.
Patricie
 

Re: Miluji vaření

Příspěvekod Peťa » úte 28. led 2014 14:52:54

Miluju vaření je fakt bomba! Doporučila mi to kamarádka, která nedávno na netu hledala nějaké informace o vaření, a našla je nakonec tam. trochu jsem pochybovala, když se o tom vyjadřovala v superlativech, ale vyzjkoušela jsem to taky a musím uznat, že se ty stránky povedly. Je tam opravdu o vaření asi úplně všechno.
Peťa
 

Re: Miluji vaření

Příspěvekod Patricie » čtv 13. úno 2014 9:37:32

Když se propojí to, co umí kalorické tabulky a co je na miluji vaření, je to docela fajn kombinace. Jen bych na to asi potřebovala mít mnohem víc času, abych mohla využívat všechny možnosti. V každém případě to všechno, co je na miluji vaření se nikde jinde na jednom místě opravdu nenajde - a v tom je to naprosto jedinečné.
Patricie
 

Re: Miluji vaření

Příspěvekod Pavla » čtv 06. bře 2014 18:50:15

Pozor! Na milujivareni je teď zajímavá soutěž - hlavní cena je moc dobře vypadající pánev! Musí se zodpovědět jen dvě poměrně jednoduché otázky a tipnout počet soutěžících. To bude asi nejsložitější!
Pavla
 

Re: Miluji vaření

Příspěvekod Gabča » úte 15. dub 2014 19:02:18

Nechala jsem se zlákat a koukla na miluji vaření - a musím uznat, že je to super. Hodně různých receptů. podle kterých se dá vařit a navíc skutečně mnoho dobrých využitelných informací! Opravdu paráda!
Gabča
 

Re: Miluji vaření

Příspěvekod Olina » pát 30. kvě 2014 10:48:57

kalorické tabulky používám už poměrně dlouho a teprve nedávno jsem tady objevila odkaz na miluji vaření. Protože jsem tady na tabulkách spokojená, koukla jsem i na to vaření a byla jsem velmi příjemně překvapená tím, co všechno tam je. Miluji vaření začínám využívat stále častěji a můžu ho všem jen doporučit.
Olina
 

Re: Miluji vaření

Příspěvekod Alba » úte 03. čer 2014 20:09:35

Používám oboje už delší dobu a jsem spokojená.
Alba
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 17. bře 2014 14:22:31


Zpět na Kalorické-tabulky.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron