« Zpět na hlavní stranu kalorických tabulek

Užíváte při cvičení nějaké potravinové doplňky? A jaké?

Přineste praktické tipy a rady na cvičení v posilovně.

Užíváte při cvičení nějaké potravinové doplňky? A jaké?

Příspěvekod Fífa » stř 29. kvě 2013 12:59:34

Ahoj, pustil jsem se posilování a chtěl bych se zeptat, jestli když chodíte do fitka využíváte taky nějaký doplňky.
Fífa
 

Re: Užíváte při cvičení nějaké potravinové doplňky? A jaké?

Příspěvekod Robert » stř 29. kvě 2013 13:01:01

Čau,
jo já si něco dopřávám, beru hlavně protein, co je prý na nabrání. Po cvičení si vždy dávám aminokyseliny, aby se mi dostatečně zregenerovaly svaly, které tam tak dlouho trápím:) Jinak v podstatě nic neužívám, sem tam si dám místo proteinového nápoje třeba proteinovou tyčinku.

Robert
Robert
 

Re: Užíváte při cvičení nějaké potravinové doplňky? A jaké?

Příspěvekod Ludvík Král » stř 29. kvě 2013 13:02:54

Zdarec,
jo to, je pravda, nějak obdobně to beru taky, akorát občas jsem nějaké období brával kreatin, ten mě docela nakopnul. Je to na sílu, ale nesmí se to myslím brát dlouhodobě...já jsem teda ale v tom období pokrok zaznamenal, spíš bych se ale obrátil na někoho v tom fitku kam chodíš, ten by ti mohl pomoc a něco doporučit. Většinou tam dělají lidi, kteří týhle výživě rozumí.

Ludva
Ludvík Král
 

Re: Užíváte při cvičení nějaké potravinové doplňky? A jaké?

Příspěvekod Petr Havlíček » stř 04. pro 2013 7:44:32

Potravinové a výživové doplňky nejsou špatné, protože i díky nim se svaly zvětší a vyrýsují rychleji a člověk má pocit, že necvičí zbytečně. Nesmí se to s nimi ale přehánět a je lepší používat kvalitní, i když třeba o něco dražší. Velký výběr za dobré ceny je na http://www.nutriking.cz. Petr.
Petr Havlíček
 

Re: Užíváte při cvičení nějaké potravinové doplňky? A jaké?

Příspěvekod Eda » stř 19. úno 2014 12:10:58

Občas si dám jonťák, to je asi tak všechno. Jíst něco aby mi narostly svaly nebo se zvýšila aktivita mi nepřipadá správné a hlavně ani moc zdravé. Nepotřebuju mít svaly jak Rambo, a myslím, že normálním způsobem se ani takové "vycvičit" a "vyposilovat" nedají.
Eda
 

Re: Užíváte při cvičení nějaké potravinové doplňky? A jaké?

Příspěvekod Radim » stř 16. dub 2014 12:44:54

Potravinových doplňků je hodně a vybrat ten správný je docela věda. Já si nechal poradit v posilovně a nelituju. Takhle radit po netu nemá význam, každý má jinou postavu a jiné potřeby. Doporučuju se poradit přímo na místě. Je to fakt nejlepší.
Radim
 


Zpět na V posilovně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron